Domov » Žurnál+ » Autor: Daša Satinová

Žurnál+

Rozkvitnuté darčeky pre pani učiteľky a kartička s vlastným menom či venovaním

Daša S. » Nové výrobky / 2024-06-13 15:39:51 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Kreativite sa medze nekladú a vaše najdopytovanejšie darčeky pre rôzne príležitosti sú tu.

Reč je o šálkach s kvetinovou penou. Hrnčeky a šálky sú všeobecne veľmi obľúbené darčeky. Sú to menšie vecičky dennej potreby, a keď sa doplnia o obľúbené kvietky vzniká rozkošný originálny darček na menej formálne príležitosti ako sú MDŽ, deň matiek, darček pre pani učiteľku, vychovávateľku, alebo ako milé poďakovanie pri akejkoľvek príležitosti. 

Aby vaše kvetinové darčeky boli ešte adresnejšie a PERSONALIZOVANÉ, vytvorila som pre vás špeciálne na túto príležitosť grafiku pre ďakovné kartičky. 

Kartička má veľkosť vizitky. Je vytlačená na tvrdom matnom papieri. Je možné na ňu dopísať školský rok, meno učiteľa a meno dieťaťa, ktoré kvety alebo venček daruje.


 

  Kartičku som vytvorila ako originálny spôsob personalizácie ku svojim dekoráciám a darčekom. Dá sa zakúpiť aj samostatne. Veľmi dobre sa hodí k menším darčekom, ako sú kvetinové šálky, či pestré kytičky zo sušených kvietkov. 

Na papierovú manžetu ich pripevníte napríklad farebnou kancelárskou sponkou. Bude už len na vás, aký odkaz napíšete na kartičku z druhej strany... 

Pri tvorbe sa nevyhýbam ani variantom vhodným pre pánov. Takáto kráľovská modrá, alebo odtiene do tyrkysovej sú vhodné aj pre mužských zástupcov učiteľského zboru. Pre pánov sú prispôsobené aj kartičky, ako textom, tak i farbami. 

Neutrálnou voľbou môžu byť žlté a oranžové tóny kvetov spolu s kartičkou s inšpiratívnym citátom. Napríklad od Nelsona Mandelu, ktorý sa mne osobne veľmi páči. 

Nemalú pozornosť si zaslúžia aj pani družinárky/ vychovávateľky. Ani na tie som nezabudla, pripravila som pre ne samostatnú kartičku. 

Koncept darčekových kartičiek sa mi veľmi zapáčil, príde mi ako milá spomienka na konkrétneho darcu. Obdarovaná osoba ju potom môže použiť ako záložku do knihy, alebo poznámkového bloku. 

Kartičku samozrejme viete použiť okrem rozkošných hrnčekov a kytičiek, aj ku sladkému darčeku. Ak chcete obdarovať viacero pedagógov. Kartičky sú navrhnuté tak, aby ste si mohli objednať samostatne aj viacero kúskov. V prípade, že vám zostanú, nič sa nestane. Miesto pre aktuálny rok čaká na doplnenie vášho aktuálne požadovaného dátumu. Pre úsporu poštovného si objednajte viac kúskov a budete to mať rovno vybavené aj pre nastávajúce ročníky. 

Páči sa vám takýto spôsob personalizácie?

Dajte mi vedieť do komentára, či by ste uvítali kartičky aj pre iné príležitosti ... ako milá pozornosť ku kvietkom, alebo menšiemu dezertu sa podľa mňa veľmi dobre hodia. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
pripravbyt
pripravbyt
63 predaných ks, 17 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Priniesť vám svet vôní a farieb lúky, lesa, záhrady, či džungle do každého interiéru. Pri tvorbe uprednostňujem prírodné materiály, ktoré kombinujem s umelými kvetmi a inými doplnkami.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - hrnček plný pestrých kvetov - 16341771_hrnček plný pestrých kvetov by pripravbyt
 Páči sa 15 ľudom
17 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »