Domov » Žurnál+ » Autor: Daša Satinová

Žurnál+

Rozkvitnuté darčeky nie len pre pani učiteľky

Daša S. » Tvorba / 2024-05-23 13:00:02 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Koniec školského roka je už na dosah. Hlavne školáci odrátavajú posledné dni a týždne s netrpezlivosťou. Pre väčšinu mamičiek to znamená aj myšlienky na drobné darčeky a pozornosti pre pani učiteľku, pána učiteľa či vychovávateľku. 

Aby ste nemuseli nechávať zháňanie kvetinového darčeku na poslednú chvíľu, pripravila som pre vás novú kolekciu menších pozorností, kytičiek, boxíkov a rozkošných šáločiek plných pestrých sušených a konzervovaných kvetov. 

Tieto sa samozrejme hodia aj na iné príležitosti, ktoré oslavujeme celoročne, preto ponechávam kytičky a boxíky celoročne. 

NOVINKU na tento rok som pridala MENŠIE kytičky.

Nemôžu chýbať ani obľúbené šálky a hrnčeky. Tie stále dorábam. Práve mi pribudli na sklad nádherné pastelové bodkované hrnčeky, takže v galérií určite čoskoro pribudnú ďaľšie exempláre. Preto si ma nezabudnite "uložiť medzi obľúbených", aby vám žiadne moje novinky neunikli. 

A ak patria vaše ratolesti medzi končiace ročníky, alebo sa zbierate na darček väčšia skupinka, pripravila som aj väčšie pestré boxíky v priemere okolo 30 cm. 

Stále platí, že všetky aranžmány vám viem darčekovo zabaliť a priložiť ručne vyrábanú kartičku, ktorá farebne ladí s aranžmánom. Venovanie obdarovanému potom dopíšete osobne perom. 

Alebo to môžem urobiť za vás. Po dohode odošlem darček na inú adresu ako fakturačnú. Všetky doklady o platbe a doručení vám  pre kontrolu odošlem sashe poštou. 

EXTRA NOVINKOU sú  tlačené darčekové kartičky vo veľkosti vizitky.

Sú upravené pre PANI učiteľky a PÁNOV učiteľov s možnosťou dopísať školský rok, meno učiteľa i žiaka. Hlavne darčeky pre mužov dajú zabrať, vytvorila som preto kytičku v mentolovej alebo modrej kombinácií. Myslím si, že takáto dekorácia s kartičkou pre pána učiteľa bude milou pozornosťou. Sušené kvety majú tú výhodu, že sú nádherné aj v tejto časti farebného spektra. 

Výhodou týchto typov kvetinových darov je väčšia trvanlivosť, ako pri kvetinovom dare z rezaných kvetov. Ak by niekto namietal, že im chýba vôňa.... Tak tú zabezpečuje konzervovaný eukalyptus a niektoré časti rastlín používam parfémované, takže ani jemná decentná vôňa nechýba.

Časť kvetov a sušeného materiálu je lokálna a vypestovaná v našej rodinnej záhrade. Pre pestrosť používam i komerčne dostupné exotické druhy a plody. Niektoré suroviny si i sama upravujem farbou. Používam vodou riediteľné akrylové farby. Verím, že i to pomáha chovať sa zodpovedne.

Stále však ide o šetrnejší variant pre našu prírodu, oproti klasickým umelým kvetom. Keď už dekorácia doslúži a omrzí, stále ide o prírodný rozložiteľný materiál. V ideálnom prípade odporúčam kytičku či aranžmán rozviazať a jednotlivé komponenty správne vyseparovať. 

Patríte ku "starej škole"? Patria kvetinové dary podľa vás ku slávnostným príležitostiam? A  čo rozhoduje či siahnete po čerstvých rezaných kvetoch, alebo naopak radšej po takejto trvácnejšej alternatíve? 

Dajte vedieť do komentára a inšpirujte pri výbere aj ostatných. 

Prajem krásne slnečné dni.

Vaša Dáška 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
pripravbyt
pripravbyt
58 predaných ks, 15 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Priniesť vám svet vôní a farieb lúky, lesa, záhrady, či džungle do každého interiéru. Pri tvorbe uprednostňujem prírodné materiály, ktoré kombinujem s umelými kvetmi a inými doplnkami.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - hrnček plný pestrých kvetov - 16341771_hrnček plný pestrých kvetov by pripravbyt
 Páči sa 14 ľudom
17 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »