Žurnál+

Jarná kolekcia pre rok 2024

P
pripravbyt51 predaných ks, 13 hodnotení

Daša S. » Tvorba / 2024-02-16 17:00:02 /  1 komentár / 20 lajkov

Svieža a veselá jarná kolekcia dekorácií v prírodnom duchu je tu. O jej príprave som sa s vami podelila v predchádzajúcom žurnáli. "Ako pečiem jar :D"  Takže čo som všetko stihla napiecť?

Okrem rozkošných pastelových báboviek v rôznych farbách. Uznajte sami...

 

 

 

 ... do galérie pribudli aj tieto kúsky. Jedlo treba niečím dobrým spláchnuť... Tak som pripravila aj obľúbené hrnčeky s kvetinovou penou. Veľmi dobre sa osvedčili ako milé darčeky či pozornosti pre vzácnych ľudí.  Najobľúbenejšie sú ružovej a žltej farby. Počas sezóny budú určite ešte pribúdať. Ak by sa vám pre niekoho hodila konkrétna farba, na objednávku rada vykúzlim.   

 

 

Jar je o pestrosti. A tak sa dostali na rad všetky limonky, hortenzie, eukalyptus, slamienky, rozchodníky, mach a všemožné sušené kvietky, trávy a plody. Niektoré domáce zo záhradky si upravujem farbou, alebo používam na prírodno. Ako ich pán Boh stvoril. Iné si objednávam, lebo plantáž na bavlnu a eukalyptus som zatiaľ nezaložila...  :D

Napríklad tento boxík z vŕbových drievok plný  pestrých kvetov prevažne z maminej záhradky. 

 

 

Alebo  tento menší keramický džbánik na smotanu som preobliekla do kabátika sviežou zelenou farbou. Na vrch  dostal pestrú čiapku sušených kvietkov. A je pripravený niekomu vyčariť úsmev na perách. 

 

 

 

Ak potrebujete prniesť závan čerstvého vzduchu na konferenčný stolík, tak jednoznačne odporúčam tento krásny svietnik na drevenom základe. Zároveň však na férovku odporúčam používať výhradne dekoračne. ...Lebo oheň a sušené kvety sú nádherné, avšak oddelene. Ak sa rozhodnete sviečku zapáliť tak nikdy nenechávajte bez dozoru a nevypalujte ju až po sušené kvety! Sviečka je v aranžovacej hmote na bodci, dá sa vybrať. Radšej vložte pohárik s čajovou sviečkou. A po romantickom a bezpečnom večernom relaxe, znova pre parádu, môžete vrátiť pôvodnú sviečku na svoje miesto. Všetko bude znova krásne ako z katalógu o bývaní... 

 

 

No a ešte nám zostáva ovenčiť vstupné dvere a jar môže prísť. Na tmavšie dvere svetlý veniec so žiarivou žltou kaméliou a uštebotaným vtáctvom. Čo poviete?

 

 

Pre nadšencov prírodných vencov z nežných tráv je tu neutrálna verzia v bielo zelenej kombinácií. Zo sušených a konzervovaných kvetov v štandardnej veľkosti. 

 

 

Verzia aj s obľúbenými prepeličími vajíčkami.

 

 

 XXL verzia pre veľké dvere, alebo na stenu do interiéru, napríklad nad kozub.

Tento konkrétny veniec som ozdobila škarupkami vajíčok prirodzenej jemnej zelenej farby. Špeciálne sliepočky, ktoré znášajú takéto zelené vajíčka chová môj otec. Takže opäť práca s nefalšovaným lokálnym materiálom.  Základ z doma vypestovaných tráv a nazbieraných iných sušených materiálov. Na osvieženie  obľúbený kvet bavlníka, konzervovaný eukalyptus a mach dodávajú žiadanú sviežosť a jarnú zeleň. 

 

 

A to samozrejme nie je všetko, ale ak vás kúsky zaujali a čítate až sem, preklikajte aj galériu a pozrite ostatné farebné varianty. Všakovaké vence aj z trvácnejších umelých kvetov alebo iné dekorácie do interiéru. 

Ešte by som však na záver dala do pozornosti jednu kategóriu. Smútočné a spomienkové dekorácie. Rozhodla som sa, mať ich v ponuke celoročne. Od dušičiek a vianočného času zvykneme po zime upratovať aj hrobové miesta. Mám pre vás  jarnú verziu sady zaťaženého aranžmánu a kytice. Dekorácie sa dajú objednať aj zvlášť a taktiež ponúkam celoročne doplnenie dreveného výrezu spomíname. 

 

 

Saténové ruže vyrábam ručne, preto je možné vyrobiť nekonečne veľa farebných variantov. Ak si želáte  nezvyčajnú farebnú kombináciu, alebo odtieň, s najväčšou pravdepodobnosťou vám ich budem vedieť vyrobiť. V ponuke nájdete kyticu, okrúhly aranžmán, alebo srdiečko. Na objednávku vám vyhotovím ľubovoľnú sadu, či kombináciu farieb.

Viac informácií vám rada zodpoviem cez internú poštu. 

 

 

Prajem nám veselú, farebnú a voňavú jar. 

Poteší ma, ak mi napíšete do komentára, ktoré farebné kombinácie pre vás znamenajú jar a aké dekorácie vám budú tento rok skrášlovať domov. 

S láskou Daša.

Komentáre

user_882190 Wow! Vaše jarné dekorácie sú úžasné! Pastelové košíčky vyzerajú príliš dobre na jedenie a tie kvetinové penové hrnčeky sú jedinečným nádychom. Ružové a žlté sú moje obľúbené. Máte zo svojej zbierky obľúbenú farbu?

https://geometrydashlite.net

2024-02-21 07:50:09
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pastelový veniec na dvere celoročný - 15903505_Pastelový veniec na dvere celoročný by pripravbyt
 Páči sa 13 ľudom
30 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »