Farba:
Vyrobila značka:
Kúsok lúky, lesa, záhrady, či džungle do vášho interiéru. Prírodné materiály, pretvorené na šperky vášho domov…

Perfektné, rýchle...

Veľmi pekne ďakujem za krásny prírodný venček, krásna práca, krásne zabalené a ďakujem aj za darček v podobe zľavy pre budúci nákup. Prajem všetko dobré.
UPOZORNENIE!
Počas týchto dní sa inšpirujem, vzdelávam a tvorím, aby som sa k vám od 25. augusta vrátila s novou autorskou kolekciou dekorácií JESEŇ/ZIMA 2026. Teším sa na naše opätovné stretnutie tu v obchodíku.
69 ľuďom sa to páči
Darčeková kytica pestrofarebných sušených kvetov v kornúte z farebného papiera.
Kytička kvetov je vhodná ako milá pozornosť na rôzne príležitosti:
na rôzne jubileá a oslavy,
ako milé poďakovanie,
ako dekorácia do interiéru
pre pani učiteľky.
Kytička sa skladá zo sušených kvietkov rôznych veľkostí, plodov, rastlín a dekorácií vyrobených z prírodného materiálu. Nájdete v nej sušené a konzervované kvety, listy a iné časti rastlín. Ide napríklad o prírodný ľan, makovičky, rôzne sušené trávy (ako lagurus), divoké rastliny, klasy obilia, ostrôžku, bodliaky, limonku, rebríček či listy rozmarínu a šalvie.
Zloženie sa mení podľa aktuálnej sezóny a dostupnosti materiálu, keďže veľkú časť rastlín pestujem vo vlastnej rodinnej záhrade. Ak by ste chceli niekoho potešiť špecifickou farebnou kombináciou, neváhajte mi napísať – rada pre vás vytvorím jedinečnú kyticu na objednávku.
Kytička je zabalená do farebného papiera bez potlače, zviazaná jutovým špagátikom a saténovou stužkou s mašličkou.
Upozornenie: Nezabúdajte, že sušený rastlinný materiál je krehký, reaguje na vlhkosť prostredia a na prudkom slnku môže strácať farebnosť. Prirodzenou vlastnosťou prírodného materiálu je tiež rôznorodosť tvarov, veľkostí a odtieňov.
Môžem vám však 100 % garantovať, že každý jeden kúsok bol s láskou a starostlivo vyberaný, zbieraný, sušený, aranžovaný a zabalený tak, aby potešil vaše zmysly a umeleckú dušu.
Foto: Mária Závodská photography
Veľkosť: celková dĺžka kytice je do 40 cm, šírka priemeru 12 cm,
Materiál: sušené kvety, iný prírodný materiál, stužka, výkres
Spôsob výroby: viazanie, farbenie





Krásna práca
Klára M





veľmi pekná práca, dýcha z toho vkus a neha :)
Ďakujem ;-)
Martina Á





S kyticou som veľmi spokojný, zabalená bola dostatočne, takže nebol problém ani z odoslaním cez packetu.
Jakub D.