Domov » Žurnál+ » Autor: Judit Pukkai

Žurnál+

Unikátne náramky pre štýlového muža

Judit P. » Tvorba / 2020-07-01 17:00:01 /  3 komentáre / 12 lajkov / 345x zobrazený

V dnešnej dobe slávia úspech šperky pre mužov. Aj muži chcú vyjadriť svoju individualitu, chcú byť štýloví, chcú ukázať, že majú vkus. Veľmi dobre vedia, že diabol sa skrýva v detailoch a svoje oblečenie radi osviežia s dizajnérskymi doplnkami. Pri podaní rúk hodinky a náramky padnú hneď do očí a práve preto tieto kúsky majú najväčšiu popularitu.

 

 

Pánske náramky z dielne pjbijou sú v súlade s celkovou filozofiou značky: náramky navrhujeme tak, aby boli vhodné „do koča a do voza”. Naším cieľom je, aby páni našli dizajnérsky kúsok, ktorý je 100% v súlade ich osobným životným štýlom. Tvoríme nadčasové kúsky, ktoré doladia elegantné aj športové oblečenie. Sú vhodné na obchodné stretnutie, na slávnostné večere aj na neformálne udalosti. Sú ľahučké, pohodlné a magnetické zapínanie uľahčí a urýchli manipuláciu.

 

 

Farba roka 2020, klasická modrá pristane aj mužom. Tento tmavomodrý matný náramok ste už videli začiatkom roka v kolekcii ONaONA. Bol dostupný spolu s náramkom pre ženy ako pár vhodný na výnimočné spoločné udalosti. Teraz sa stal plnohodnotným kúskom kolekcie ForHIM. Krásne matné sklenené korálky sme doplnili s mohutnejším magnetickým zapínaním z chirurgickej ocele.

 

 

Novinka z kolekcie ForHIM! Elegantný pánsky náramok v krásnej lesklej niklovej farbe. Je to veľmi zaujímavý teplý odtieň šedej a pristane svetlej aj tmavšej pokožke, krásne dopĺňa čierne aj hnedé kožené doplnky (opasok, topánky, tašku). Štýlový doplnok na každodenné nosenie!

 

 

Obľúbené tenké náramky robíme aj v mužskom prevedení. Farebne ladia s mohutnejšími elegantnými náramkami, zapínanie majú z chirurgickej ocele. Maličkosť, čo vždy poteší.

 

 

Elegantné náramky dostupné taktiež v matnej čiernej a matnej tmavošedej farbe, tenké v červenej a čiernej verzii. 

Komentáre

fairygarden :-)

2020-06-24 10:23:49

fullsewingleather Skvelé ☺

2020-07-01 18:32:40

Zafiria Ten modrý ❤️

2020-07-02 10:59:10

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
pjbijou
pjbijou
202 predaných ks, 58 hodnotení

DESIGN - STYLE - MINIMALISM
Štýlová a výnimočná každý deň
Nepotrebuješ mať plný šuflík šperkov a bižutérií. Potrebuješ nájsť ten pravý kus, ktorý podčiarkne tvoju osobnosť a vyjadruje tvoju výnimočnosť.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »