Domov » Žurnál+ » Autor: Judit Pukkai

Žurnál+

Dizajn na terase - pozvánka

Judit P. » Pozvánky a Reportáže / 2019-08-08 07:09:30 /  2 komentáre / 6 lajkov

Dňa 11. augusta 2019., v nedeľu poobede od 15:00 do 20:00 v Dolných Salibách organizujeme unikátnu akciu DIZAJN NA TERASE. So zlúčením 2 foriem prezentácií – deň otvorených dverí a konceptuálny pop-up store – vzniká netradičný priestor pre vystavenie, predaj a volnú diskusiu so zameraním na slow fashion, dizajn a súčasné umenie. Cieľom tohto podujatia je priblížiť návštevníkom súčasný dizajn a umenie s fokusom na lokálnych tvorcov.

Účastníci majú krásne obchody aj tu na Sashe: Julianna Rencés Kovács (dizajnérka značky Love Colors), János Takács (illustrátor detských, dizajnér značky Fairygarden), Judit Pukkai (dizajnérka značky Pjbijou - to som ja :-)).

Začiatkom júla podobnou formou som už ukázala svoju aktuálnu tvorbu zákazníkom. Po úspešnej akcii vznikla myšlienka v tom pokračovať ďalej. Akcia DIZAJN NA TERASE s pozvaním ďalších tvorcov nabral regionálny charakter, a zámer ukázať úzky prierez lokálnej tvorby súčasného dizajnu a umeniu. Zvolila som unikátny spôsob prezentácie. Deň otvorených dverí mixujem klasickou výstavou, konceptuálny pop-up store neformálnym stretnutím s dizajnérmi a umelcami.

Jullianna Rencés Kovács je dizajnérkou značky Love Colors. Tvorí kvalitné hračky a doplnky do detských izieb, a tradičné prešívané prehože na postel. Túto letnú sezónu rozšírila svoje portfólio o mušelínové šaty a osušky, ktoré rýchlo sa stali základným kúskom letnej výbavy jej zákazníčok.


János Takács, illustrátor detských kníh od značkou Fairygarden a animátor kreslených filmov so svojou pestrofarebnou tvorbou zavedie do rozprávkoveho, občas surrealistického sveta. Precízne vypracované detaily a zaujímavé kompozície vždy zachytávajú určitý bod deju a povzbudzujú fantáziu pozorovateľa, aby doplnil príbeh podľa seba. Záujemcovia si môžu odniesť so sebou reprodukcie v rôznych rozmeroch.


Judit Pukkai, teda ja pod značkou Pjbijou tvorím kapsulové kolekcie korálkových šperkov minimalistickým dizajnom. Popri tvorbe aktívne šírim myšlienku slow fashion a dôležitosť podporovať lokálnych tvorcov. Robím to s formou prednášok a swapu, podielam sa na organizovaní handmade trhov, a neposlednom rade aktuálne s akciou DIZAJN NA TERASE


DIZAJN NA TERASE sa uskutoční v exteriéroch, čo podčiarkne priateľskú atmosféru. Inštalácia prebieha na skrytej terase, oddychová zóna s občerstvením v záhrade. Srdečne pozývam milovníkov súčasnej lokálnej dizajnérskej a umeleckej tvorby na akciu Dizajn na terase dňa 11. augusta 2019., v nedeľu poobede od 15:00 do 20:00 na adresu Dolné Saliby 220 (okr. Galanta). 

Komentáre

fairygarden Ďakujem za pozvanie, teším sa na terasu ☺️

2019-08-08 08:59:271x

SEVERANKA keby som nebola akurat doma tento vikedn hned by som isla :) vyzera to na super akciu :)

2019-08-08 13:53:39

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
pjbijou
pjbijou
202 predaných ks, 59 hodnotení

DESIGN - STYLE - MINIMALISM
Štýlová a výnimočná každý deň
Nepotrebuješ mať plný šuflík šperkov a bižutérií. Potrebuješ nájsť ten pravý kus, ktorý podčiarkne tvoju osobnosť a vyjadruje tvoju výnimočnosť.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »