Domov » Žurnál+ » Autor: marek pastorek

Žurnál+

Novinky na Sashe trhoch

marek p. » Pozvánky a Reportáže / 2019-03-10 17:11:09 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Ahojte milovníci medu. Aj v Marci sa nám dostala česť zúčastniť sa Sashe trhov v Starej tržnici. A pretože vždy chceme ponúknuť nejaké novinky, tak aj teraz sme si pre vás pripravili niečo zaujímavé. Nové produkty nemáme... radšej máme kvalitu ako kvantitu :), a tak sme chuť našich produktov vylepšili. 

Aj my sa čím ďalej, tým viac uberáme smerom k minimalizovaniu odpadu a tak si u nás môžete za super výhodné ceny sami načapovať kvetový, agátový alebo medovicový med. K tomu si môžete ochutnať naše ochutené medy kompostovateľnými lyžičkami a tak sa už nemusíte obávať že produkujete ďaľší odpad. :)

Pripravili sme aj zaujímavú zľavovú spoluprácu s rýdzo slovenským výrobcom kvalitných ľanových výrobkov - pre veľa z vás obľúbeným ABREADBAG.

Na výber sú dve možnosti ako získať zľavu na nákup.

Ak si kúpite u nás aspoň za 20€, dostanete od nás darčekový kupón na zľavu 15% na nákup na výrobky Abreadbag.

Ak si kúpite od Abreadbag aspoň za 20€, dostanete od nich darčekový kupón na zľavu 20% na nákup našich produktov.

Kupóny môžete použiť iba na akcii, ktorá bude 20.-22.3.2019 v Starej tržnici. Môžete ich aj darovať a poťešiť tak niekoho, kto by si rád nakúpil so zľavou. :)

Dakujem za pozornosť a stretneme sa v tržici :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

pastorekove-sady
pastorekove-sady
3749 predaných ks, 747 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Dvaja bratia a milióny ich usilovných pomocníkov. Hranicu kvality našich výrobkov posúvame na najvyššiu možnú úroveň a tak si môžete byť istý, že dostanete ten najdokonalejší a najchutnejší medový produkt. Dobrú chut !!! :)

Baliky posielame zásielkovnou, Slov. Postou ekonomicky ako balik na postu alebo postovym kurierom na adresu. Stačí si vybrať :)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »