Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Ponická

Žurnál+

Plavky - stále viac nápadov

Andrea P. » Zľavy a súťaže / 2021-07-05 20:38:19 /  Pridaj komentár / 9 lajkov / 124x zobrazený

Prežívame zvláštne časy - pre niekoho ťažké, pre niekoho všedné a možno pre niekoho motivujúce. V mojom živote sa za posledný rok stalo mnoho vecí. Dobrých , aj menej dobrých, no v každom prípade posledný rok ubehol veľmi rýchlo. 

Našťastie nie som typ človeka, ktorý sa vzdáva. Nejde jedno, nevadí, skúsim niečo iné. Práve kôli tomu som musela opustiť živobytie, ktoré som tak milovala a robiť niečo, hoci menej milé, ale s istotou, že rodina prežije ťažké časy čo najlepšie. Udržala som si dobré zdravie a aby som neprepadla pochmúrnym myšlienkam, každú voľnú chvíľu som využila na tvorenie a vymýšľanie nových postupov , strihov, hľadanie nových materiálov.

Učarovali mi plavky - taký malý kúsok "oblečenia" , na ktorom sa dá dokonale tvorivo vybúriť.

Tak vznikla mojá nová kolekcia, s ktorou som s radosťou uvítala toto leto. Našťastie, život sa pomaly vracia do normálu a niekoľko " mojich "dievčat mohlo vycestovať k moru a moje plavky dôkladne otestovať. Baby boli všade za hviezdy a plavky vydržali aj to najdivokejšie šantenie v morskej vode.

Čím sú moje plavky výnimočné?:

1. Každý jeden kus sa vyrába ručne a každý je originál. Každý kus je vyrábaný s ohľadom na vkus a osobnosť ženy, ktorá ich bude nosiť. 

2.Je milión spôsobov, ako kombinovať rôzne strihy, farby, materiály a ozdôbky.

3. Používam kvalitné a často netradičné látky. Okrem klasickej plavkoviny u mňa nájdete aj plavkovinu s kovovým odleskom, s trblietkami , ale aj vznešené a tak aktuálne zamaty. Všetky látky sú odskúšané a aj samotný zamat sa vo vode správa skvele, nemení svoj vzhľad, svoj tvar, či rozmer...., dokonca aj rýchlo uschne....

4. Sami si vyberiete, aký strih Vám vyhovuje. U nohavičiek si môžete vybrať typ klasický, tanga, brazilky, či vyvýšený pás...U podprseniek môžeme zapracovať aj výstuž.... všetko tak, ako máte radi.

5. Dbáme na komfort. Moje plavky sú pohodlné nielen strihom, ale na aj svojou podšívkou. Na ňu používame tenký , jemnulinký bambusový úplet, ktorý bude Vaša pokožka milovať. 

A malá rada na záver môjho krátkeho článku. Najsamviac sa vydarila kombinácia Nohavičiek z plavkoviny v kombinácii s háčkovanou podprsenkou. V tej budete žiariť všade tam, kde sa objavíte.

Napokon , aby si leto v plavkách " by Andy " mohlo užiť čo najviac z Vás, na všetky veci v mojom obchode platí zľava 20% až do konca júla. Kód zľavy je 7002021Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
oveckovo
oveckovo
227 predaných ks, 124 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Moja terajšia práca je môj splnený sen a moje výrobky sú zhmotnením tohoto sna.
Všetky materiály, ktoré používam starostlivo vyberám, aby každý môj zákazník mal užívaním môjho výtvoru taký dobrý pocit, aký som mala ja pri jeho tvorbe.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »