Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

Dvojnásobné potešenie z vône: Essence No.1 vo výnimočnej ponuke

. » Zľavy a súťaže / 2025-04-07 17:10:05 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Niektoré vône si jednoducho pýtajú viac priestoru. Sú ikonické, nezameniteľné, a zakaždým, keď ich použijeme, pripomenú nám, prečo sme sa do nich zamilovali.

Essence No.1 je práve taká. Naša vôňa, ktorá sa stala miláčikom mnohých z vás – a práve preto prichádzame s ponukou, ktorá poteší všetky zmysly aj peňaženku.

Teraz môžeš získať 100 ml balenie za cenu 50 ml. To je dvojnásobok tvojej obľúbenej vône, bez toho, aby si musela čokoľvek navyše priplácať. Ušetríš 20 € a tvoj parfum vydrží oveľa dlhšie.

Prečo práve Essence No.1?
Je to vôňa, ktorá hladí, objíma, nesie v sebe ženskosť, jemnosť aj silu. Hodí sa na každý deň, večer, nikdy nezanikne v dave. Ak si ju už vyskúšala, vieš, že má niečo „navyše“. A ak nie – teraz je ideálny čas to zmeniť.

Ponuka platí len do 20. apríla alebo do vypredania vyčlenených zásob.
Nezmeškaj túto výnimočnú príležitosť dopriať si viac. Viac vône. Viac emócie. Viac teba.
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - o'dore Eau de parfum ESSENCE NO.1 Santal wood & Tonka bean 100 ml - 17117095_o'dore Eau de parfum ESSENCE NO.1 Santal wood & Tonka bean 100 ml by odore
 4 komentárov
 Páči sa 85 ľudom
79,90 €

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »