Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Vašková

Žurnál+

Šaty, ktoré nebudú stáť v skrini

Dominika V. » Tvorba / 2020-10-30 07:00:01 /  4 komentáre / 20 lajkov

Pri tvorbe našich najnovších šiat sme dbali na to, aby ste ich vedeli využiť viac ako raz ročne. Práve preto sme volili bavlnené materiály, možnosť vrstvenia či dlhý rukáv, ktorý využijete od jesene po jar.

Každý strih má jedinečný, ale zároveň jednoduchý vzhľad, čím vám dáva možnosť kombinovania ďalších farieb, strihov a výrazných kúskov.

Táto kolekcia je v základných farbách, čiernej a bielej a je doplnená pre farebné duše o jedny žlté šaty. Myslíme na vás a ak sa vám občas zdá, že sa v našej tvorbe nenachádza dostatok farieb, je to preto, aby boli kúsky ľahko skombinovateľné a ponúkali vám voľnosť.

Aj napriek tomu, že mnoho ľudí sa stále bráni vrstveniu, myslíme, že je správny čas začať. V šatníku máte určite mnoho krásnych kúskov, ktoré milujete a často odkladáte po lete. Práve preto je vhodné vrstvenie, ktoré vám ponúkne možnosť využívať svoj šatník počas celého roka.

Šaty bez rukávov:

Sú stvorené na vrstvenie. Počas jesene sa k nim hodí tenší svetrík či tričko s dlhým rukávom. Taktiež sa jednoducho kombinujú s blúzkami, ktoré majú jednoduché či výrazne rukávy. V zime si pod nich kľudne dajte rolák, alebo to môžete skúsiť s pulovrom. Možno vás prekvapí ako dobre takáto kombinácia vyzerá!

No a jar? Počas chladnejších dní k ním kľudne dajte tričko s krátkym či dlhým rukávom, blúzky či košele. No a keď sa o čosi oteplí, tak vám postačí crop top, braletka alebo tielko. Na leto ich neodporúčame, keďže sú vyrobené z hrubšieho bavlneného materiálu.

Šaty s dlhým rukávom:

Čo s nimi vymyslieť? Počas teplej jesene ich vynosíte ku krásnym farebným či vzorovaným silonkám. Padnú k opätkom rovnako ako mokasínam a ak ste kreatívna, skúste to aj s teniskami.

Ak sa trochu ochladí, nebojte sa pod nich dať napríklad bezrukávový rolák alebo na nich poriadne hrubý sveter. Sú všestranným kúskom rovnako od jesene až po jar a je už len na vašom šatníku, čo ukrýva. Skvelo pôsobia aj s opaskom či výraznou brošňou.

Kombinujte, skúšajte, vytvárajte! Vďaka tomu môže jeden kúsok pôsobiť stále inak a vaše okolie si ani nevšimne, že sú to stále tie isté šaty.

Tak čo? Ktorý kúsok si viete predstaviť vo svojom šatníku?

Komentáre

B-L-made Košice ♥️ všetky by som si vedela predstaviť

2020-10-26 12:08:511x

nosimumenie B-L-made áno Košice sú mestom kde tvoríme a rovnako aj našou srdcovkou :). A veľmi sa tešíme, že sa vám páčia všetky.

2020-10-26 12:25:56

fullsewingleather Jednoduché ale krásne☺☺

2020-10-30 10:50:181x

nosimumenie fullsewingleather veľká vďaka! :)

2020-10-30 18:04:21

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šaty biele bez rukávov - 12423670_Šaty biele bez rukávov by nosimumenie
 Páči sa 5 ľudom
47,- €
 - Šaty žlté bez rukávov - 12464709_Šaty žlté bez rukávov by nosimumenie
 2 komentárov
 Páči sa 8 ľudom
47,- €
 - Šaty angel čierne - 12489849_Šaty angel čierne by nosimumenie
 Páči sa 7 ľudom
56,- €
 - Šaty biele angel - 12520841_Šaty biele angel by nosimumenie
 Páči sa 9 ľudom
56,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »