Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

Podaj mi vreckovku a ja ti poviem, aký si

. » Osobné Blogy / 2022-11-24 11:57:27 /  2 komentáre / 5 lajkov

Čo si budeme hovoriť, na ľudí máme nos. Aj vďaka tomu ich vieme rozdeľovať do kategórií podľa spôsobu, akým sa k svojim nosom správajú.

1. HÚŽEVNATÍ HÚŽVAČI
- málo času, veľa kreativity
Týchto týpkov len tak niečo neodradí! Sú večne v pohybe, lietajú z meetingu na meeting, z brainstormingu do kaviarne, zo stretnutia do baru. Vždy majú čo ponúknuť, či už ide o svieži nápad alebo soletky návšteve. Ich život je proste jazda, pri ktorej sa nezastavuje, pretože „mají zpoždení!“ Keď ich náhodou zachytí potreba kýchnuť si, vyťahujú z vačku vreckovku zhúžvanú do prekvapivých tvarov. Nemajú predsa čas žehliť, alebo si zakaždým vyťahovať z balíčka novú. Nájdeme medzi nimi obľubovačov látkových aj papierových vreckoviek.

2. VYŽEHLENÍ SKLADAČI
- milujú poriadok a radi robia na druhých dojem
Je to ten kolega, čo má všetko na stole uložené v pravých uhloch. Je to tá sesternica, čo ju prijali na Oxford. Je to váš účtovník, ktorý si aj nutričné hodnoty svojej večere zapíše do tabuľky. V týchto ľuďoch sa spája vášeň pre poriadok a jemná potreba exhibovať. Sú hrdí na to, ako zvládajú život, ako veciam rozumejú a ako sa im nestáva, že by si zabuchli kľúče. Okoliu to dávajú najavo aj cez také detaily ako vyžehlená vreckovka poskladaná do štvorca, ktorú vyťahujú vždy, keď sa chcú pred niekým vytiahnuť.

3. PAPIEROVÍ HORENOSI
- fóbia z baktérii a všeobecná neobľúbenosť
Títo ľudia nemajú príliš veľa priateľov. Prečo? Pretože priateľ je len nekontrolovateľný zhluk baktérií! Pri každom kýchnutí vyťahujú novú papierovú vreckovku, do ktorej si utrú nos presne jedenkrát a potom ju vyhodia. Vyzerajú, že pohŕdajú okolím, oni sa však vo svojej podstate len desia všetkých tých chorôb, ktorými ich okolie môže nakaziť. Je vysoko pravdepodobné, že ich nájdu udusených vo vlastnom byte pod nánosmi použitých vreckoviek ako dôsledku nádchovej epidémie.

4. BEZODPADOVÍ RUKÁVNICI
- buď vek do 6 rokov, alebo kompletná nechutnosť
Najekologickejší a zároveň najlenivejší zo všetkých. Vreckovku by ste u nich hľadali márne – na tieto účely majú predsa rukáv! Táto tendencia vyhýbať sa spoločenským konvenciám sa dá akceptovať jedine v prípade, že majú 6, maximálne 7 rokov. Dospelým jedincom, ktorí sa snažia toto svoje konanie ospravedlniť aktuálnym ekologickým trendom, sa vyhýbajte.

Komentáre

Sandante :))) ako vždy výýýborne pobavil :)))

2022-11-24 15:06:05

noa Máme radosť! :-)

2022-11-25 09:28:53

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
noa
noa
263 predaných ks, 26 hodnotení

Noa! chce baviť ľudí vtipom a kreatívnym dizajnom. Chce učiť ľudí menej používať veci na jednorazové použitie a radšej hľadať ich dlhodobé alternatívy.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vreckovka - Čarovná - 13527336_Vreckovka - Čarovná by noa
 Páči sa 17 ľudom
4,90 €
 - Vreckovka - Nepretrhnem sa - 13526085_Vreckovka - Nepretrhnem sa by noa
 Páči sa 6 ľudom
5,90 €
 - Vreckovka - Zelenáčov schovám do vačku - 13528480_Vreckovka - Zelenáčov schovám do vačku by noa
 Páči sa 11 ľudom
5,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »