Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

NOSné témy roka 2022

. » Osobné Blogy / 2022-01-09 19:47:50 /  3 komentáre / 7 lajkov

Rok 2021 bol… bol. A už je za nami. Prichádza rok nový, možno lepší, no po minuloročnom Silvestri už radšej nemáme prehnané očakávania. Čo hlavne od roku 2022 chceme?

Aby nám už covid konečne vyfučal z hlavy
Všetci máme toho plné zuby. Nechceme na to myslieť. Nechceme sa tým vôbec zaoberať. Nechceme sa o tom hádať. Jediné, čo všetci chceme je, aby tento vírus už odfučal čo najskôr preč. Z našich životov, hláv, pľúc a nosov.

Aby bol spásonosný
V pohode, rok 2022, necíť sa byť pod tlakom. Nechceme po tebe veľa. Len spásu. Akýkoľvek závan normálneho života oceníme zlatom, napríklad bozkávanie na líčka pri zoznamovaní tu už dlho nebolo, cestovanie lietadlom bez úzkosti a paličky v nose, alebo aj náhodný one-night-stand bez otázky: „Si aspoň zaočkovaný?“

Aby nám do života zase nikto nestrkal nos
V roku 2022 by sme veľmi radi žili bez toho, aby nám niekto hovoril, kam smieme a kam nesmieme chodiť, kedy máme byť doma a s kým sa môžeme či nemôžeme stretávať. Napríklad preto, že už nemáme 5 rokov, nežijeme s rodičmi v jednej domácnosti a aj bobo si vieme pofúkať sami. Okej?

Aby opadali všetky pandemické nánosy

Večné hašterenie sa na Facebooku, státie v rade na antigén, či ukazovanie greenpassov pri vstupe do akéhokoľvek interiéru je niečo, čo nám chýbať nebude. Všetko sú to zbytočnosti, po ktorých iba ostáva smrad. Je trúfalé povedať, že sa s tým v roku 2022 rozlúčime, no určite by sme to spravili veľmi radi.

Aby nám vdýchol novú nádej
Zatiaľ ešte nemávame bielou vreckovkou a ani sa nevzdávame bez boja. No trocha nádeje a záblesk svetla na konci tunela by rozhodne pomohol tento scenár oddialiť. Ak je niečo, čo po tebe, rok 2022, naozaj chceme, je to nádej. Našla by sa? Aspoň kúsok? Všetci si už totiž fakt potrebujeme poriadne odfúknuť.

Komentáre

besna_mat Zelam nam vsetkym, aby sa Vase NOStradamovske predpovede splnili!:)))

2022-01-10 07:24:311x

noa Aj my to nam vsetkym zelame :-)

2022-01-10 13:37:42

pletana zabudnite na to čo bolo pred covidom,to sa nikdy nevráti....covid a obmedzenia je skôr priestor pre nové veci a žiť život trochu inak....ak podnikáte dostatočne dlho asi ste si všimli že trh sa pomaly mení aj dopyt je iný ako predtým,nedostatok zdrojov ľudí skôr nabáda kupovať veci užitočné a potrebné,nie zbytočnosti

2022-01-12 12:15:38

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
noa
noa
227 predaných ks, 24 hodnotení

Noa! chce baviť ľudí vtipom a kreatívnym dizajnom. Chce učiť ľudí menej používať veci na jednorazové použitie a radšej hľadať ich dlhodobé alternatívy.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »