Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

Môže byť tričko aj eko, aj funkčné, aj vtipné? Noa!

. » Tvorba / 2021-11-01 16:32:12 /  Pridaj komentár / 6 lajkov / 57x zobrazený

Na funkčné tričká sa najčastejšie používa polyester, pretože sa ňom ťažšie usadzujú nečistoty a pot, je nekrčivý, rýchloschnúci, odolný voči naťahovaniu. A vzhľadom na množstvo plastu, ktoré každoročne vyprodukujeme, sa táto tkanina dá vyrobiť recykláciou. Zozbieraný plast sa očistí, rozomelie, vytvoria sa vlákna a nakoniec samotná látka.

A presne z takéhoto recyklovaného polyesteru sú všetky Noa! tričká. Výrobou jedného trička sme zbavili planétu cca 10 - 12 fliaš. Okrem toho, že sú eko, sú aj:

- vtipné – tak ako na vreckovkách, aj na tričkách je dominantný vtipný slogan
- dizajnové – slogan dopĺňa originálny dizajn
- vyrobené na Slovensku – snažíme sa ostať lokálni a podporovať ďalších SK výrobcov

Aktuálne máme v ponuke dámske aj pánske, vo veľkostiach S, M, L s týmito nápismi:

Srdce mi bije ako kettleBELL
Si taký zanietený pre cvičenie, že už ti srdce bije ako kettleBELL? Zvládaš s kettlebellom drepy, výpady, upažovanie aj predpažovanie? Máš príliš ľahké ruky, keď si len tak kráčaš bez neho? Tak potom nevyhnutne potrebuješ toto tričko! Možno ti aj vďaka nemu budú vedieť pri srdcovej arytmii podať správnu prvú pomoc. Proste – tebe len kettlebell do ruky a srdce hneď bije ako má.


Mám brutálne značkové tričko

Ideš po zelenej, po červenej či po žltej? Alebo si už nabehol na najnovší hype a zdolávaš Cestu hrdinov SNP či dokonca Camino de Santiago? Tak či onak, určite si si všimol, koľko je tam všade značiek! Aby si zapadol, potrebuješ mať aj ty super značkové tričko. Alebo si ho daj len tak do mesta. Nech všetci vidia, aké značky sú pre teba najdôležitejšie.


CHODÍM. Behať.
Rozmýšľal si niekedy, prečo sa hovorí „chodím behať“? Tak chodíš či beháš? Mohli by sme povedať aj „behám chodiť“? No, nech už je to tak či tak, máš našu podporu. Dôležité je, že sa hýbeš a máš z toho radosť. Či už beháš pravidelne maratóny alebo sa len prechádzaš po parku. Obleč si Noa! tričko a poť makať!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
noa
noa
227 predaných ks, 24 hodnotení

Noa! chce baviť ľudí vtipom a kreatívnym dizajnom. Chce učiť ľudí menej používať veci na jednorazové použitie a radšej hľadať ich dlhodobé alternatívy.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Funkčné tričko - Chodím. Behať. - 13774505_Funkčné tričko - Chodím. Behať. by noa
 Páči sa 3 ľudom
29,90 €
 - Funkčné tričko - Srdce mi bije ako kettleBELL - 13774578_Funkčné tričko - Srdce mi bije ako kettleBELL by noa
 Páči sa 5 ľudom
29,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »