Žurnál+

Boho vence od NISI

P
nisi.studio

Silvia L. » Tvorba / 2024-06-23 07:00:02 /  3 komentáre / 11 lajkov

Pýtali ste sa ma na ne celú zimu a konečne sú späť v ponuke! Makramé vence FLEUR.

 

 

Aj s niektorými zmenami, ktoré som zaviedla, aby som Vám ich mohla priniesť v čo najväčšej pohode a s pridanou hodnotou originality.

 

 

Veniec FLEUR bol jednoznačne najpredávanejším a najobľúbenejším výrobkom z mojej dielne za minulý rok. Veľmi ma tešilo, že ste tomuto prírodnému výrobku v duchu milovaného boho minimalizmu prejavili takú  priazeň. Avšak často bola moja tvorba pod veľkým tlakom, časovým aj materiálovým, až som ku koncu leta výrobu musela zastaviť. 

 

 

Preto som sa rozhodla robiť veci inak. Vence budú v ponuke odteraz ako limitky, teda vždy len niekoľko originálnych kúskov s odberom ihneď.

Na objednávku ich už vyrábať nebudem, z vyššie uvedených dôvodov, pretože to už bývalo náročné a neprinášalo mi to takú radosť, ako by malo. Je pre mňa veľmi dôležité, aby ma tvorba tešila, lebo verím, že len tvorenie zo srdca je to najkrajšie a odráža sa to v konečnom výsledku, z ktorého sa potom tešia moji zákazníci.

 

 

Do dostupných venčekov sa dá podľa dostupnosti pridať farba na požiadanie, a to vo forme sušených kvetov (napr.ak chcete kúsok ružovej alebo zelenej do už hotového venca, dodatočne tam doladím sušené kvietky alebo trávy v želanej farbe).

 

 

Tieto limitované edície makramé vencov v nových prevedeniach sa budú pravidelne opakovať podľa mojich časových a pracovných možností a dostupnosti materiálu. Vy si teda môžete uloviť pre váš domov či ako darček pre blízkych veniec, ktorý bude ozajstným originálnym doplnkom. Občas nejaký kúsok zopakujem, no nikdy to nebude úplná kópia, to sa ani v handmade tvorbe nedá a v tom tkvie aj jej osobité čaro.

 

 

Takto si môžete byť istí, že každý veniec bol vyrábaný poctivo, trpezlivo, s veľkou dávkou kreativity a estetického cítenia, nie narýchlo a ako na bežiacom páse. 

 

 

Presne v duchu Sashe filozofie: pomaly, pekne, dobre....a ja už len dodám: a jedinečne.

Majte krásne dni a ďakujem, že ste sa tu zastavili :) 

 

Komentáre

katarina_maluje milujem! premakane namakane!!

2024-06-25 15:52:141x

imageB Krásne dielka :). Nech sa darí !

2024-07-03 09:01:471x

nisi.studio Ďakujem za milé komentáre a rovnako prajem, nech sa v tvorbe darí ❤️

2024-07-03 15:31:14
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Makramé závesný veniec FLEUR  (Horčicovo žltá - 45cm) - 16671962_Makramé závesný veniec FLEUR (Horčicovo žltá - 45cm) by nisi.studio
 1 komentárov
 Páči sa 217 ľudom
65 €
 - Makramé závesný veniec FLEUR  (Prírodná biela - 40cm) - 16672023_Makramé závesný veniec FLEUR (Prírodná biela - 40cm) by nisi.studio
 2 komentárov
 Páči sa 217 ľudom
55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »