Domov » Žurnál+ » Autor: Silvia Leško

Žurnál+

Makramé anjelské víly

Silvia L. » Tvorba / 2021-12-03 13:00:17 /  6 komentárov / 20 lajkov / 226x zobrazený

Aha, anjeli... už letia k nám :) 

Vianoce a milované anjelské ozdoby...je nádherné vidieť, ako sa rodinka anjelských víl rozrastá každým rokom. Vďaka vášmu záujmu mám stále motiváciu prinášať nové variácie obľúbených makramé anjelikov. 

Tie z mojej dielničky sa vyznačujú minimalizmom a farebnosťou. Minimalistické a zároveň klasické prevedenie je skvelé v tom, že sa hodí ku každej výzdobe, či už ste zástancom jednoduchej, tradičnej či trblietavej výzdoby na vianky. Anjelici sa dajú zavesiť na stromček alebo si z nich môžete vytvoriť rôzne milé aranžmány.

K najobľúbenejším bielym a prírodným anjelkám pribudli ďalšie sestričky v nových farebných šatočkách.

https://www.sashe.sk/Sisushka/detail/makrame-vianocna-ozdoba-fairy

Odtiene béžovej sú ideálne k jemnej prírodne naladenej výzdobe. Tvoria tiež veľmi peknú kombináciu s klasickou červenou :

Dramatická čierna krásne vyznie v kombinácii so zlatou v art-deco štýle alebo kontrastnou bielou pre milovníkov čistého severského štýlu:

Sýta purpurová sa rýchlo stáva obľúbenou vo vašich objednávkach:

Na výber sú aj rôzne odtiene ružovej - svetloružová, púdrová či staroružová?

Tento rok som vám okrem farieb priniesla i novinku - makramé anjelici s posolstvom v dlani - hviezdička ako symbol Vianoc, srdiečko pre lásku a holubica pre mier a pokoj medzi nami:

https://www.sashe.sk/Sisushka/detail/makrame-ozdoba-fairy-angel

Najnovšou úplne horúcou novinkou sú anjeliky s trbietavými sukničkami. Tie sa na Vianoce hodia úplne ideálne, že? Stále sa nesú v duchu môjho obľúbeného minimalizmu: trbietok je na šatočkách tak akurát, nech sa dajú príjemne skombinovať s jemnou či bohatou výzdobou podľa vkusu a chute každého z nás.

https://www.sashe.sk/Sisushka/detail/makrame-ozdoba-twinkle-fairy

Makramé anjeliky sú už pár rokov obľúbeným darčekom pre našich milých - vaše viacfarebné objednávky svedčia o tom, že ich radi venujete ako darček zo srdca pre vaše priateľky, mamy, babinky, učiteľky, kolegyne, sestry, ... to je len pár príkladov, o ktorých od vás viem ... a ešte ich radi dávate pre dietky do detskej izbičky na ochranu a peknú dekoráciu, aj to je váš krásny nápad :)

...a tak som rozmýšľala, ako tieto darčeky urobiť ešte výnimočnejšími. Do ponuky som teda pridala aj možnosť darčekového balenia.

https://www.sashe.sk/Sisushka/detail/darcekova-krabicka-pre-makrame-ozdoby-v3

Na výber máte tri veľkosti, všetky krabičky sú vystlané drevitou vlnou a dozdobené hodvábnym papierom, jutovou stužkou a nálepkami v prírodnom duchu. Ak k nim chcete pridať aj milý odkaz, napíšte mi to do správy a dopíšem ho na kartičku. Takto máte dar vybavený a už ho stačí len odovzdať a tešiť sa z reakcie obdarovanej osoby.

Kartičku prikladám ku každej darčekovej krabičke, čiže venovanie či poďakovanie tam môžete dopísať aj vy sami.

Ešte vám chcem napísať, že anjelské víly sú nielen na Vianoce, veľmi radi ich využívate ako celoročnú dekoráciu na ochranu vášho domova, pracovného priestoru, nad postieľkou bábätka či zakomponované do kvetinovej výzdoby. Stačí nazbierať pár halúzok do väčšej vázy podľa ročného obdobia a máte krásnu, voňavú dekoráciu na sviatky jari či v jesennej výzdobe. 

 

Víly anjelky sú parádnice, preto im občas prečešte a narovnajte sukničky hustým hrebeňom alebo kefou na vlasy a môžete ich aj jemne poprášiť obľúbenou vôňou (pozor však na svetlé farby, aby ste ich nedopatrením nezafarbili, vyskúšajte to najprv na kúsku bavlnenej látky). Ak chcete, aby sukničky držali pevne tvar, zafixujte ich jemne lakom na vlasy.

 

Veľa z týchto tipov ste mi napísali a pozdieľali i vy, moji drahí zákazníci a niektorí už aj priatelia...ďakujem za vašu priazeň a prajem vám pokojné prežitie sviatkov, domov plný lásky a pohody, dostatok zdravia a každý deň dôvod na úsmev :)

Vaša makramistka

Sisa

Komentáre

danabortlikova Krásne!

2021-11-29 21:45:331x

HufflePuffle Krásne čarovní anjelici :)

2021-11-30 09:16:431x

nisi.studio Ďakujem veľmi pekne :)

2021-11-30 19:05:27

PohladnicePreRadost a ja len súhlasím, sú to prekrásne anjeliky :)

2021-11-30 20:37:491x

kajan sú úžasní, krásna ,precízna práca

2021-12-06 06:40:291x

ButterflyHandMade Prírodné a béžové sú pre mňa wau, no ružové odtiene sú ako stvorené pre moje baby :-) krásne fotky i výrobky.

2021-12-28 12:54:431x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
nisi.studio
nisi.studio
606 predaných ks, 256 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Ručne pletené vecičky vyrobené technikou makramé, neprehliadnuteľné v bytovom dizajne a v štýlových módnych doplnkoch .

Tvorím aj na zákazku, neváhajte a napíšte mi svoje makramé želanie :)

Informácie

*menšie zásielky posielané slovenskou poštou idú 1.triedou doporučene, ak je to väčšia zásielka, tak ako balík na poštu. Ak si želáte iný spôsob, napr.balík na adresu/kuriér a podobne, prosím oznámte mi to vopred správou pri zadaní objednávky, poštovné sa navýši o čiastku podľa platného cenníka pošty, ktoré vám oznámim v sashe správe.


Pôvodné meno Sisushka

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Makramé anjel FAIRY - 15137297_Makramé anjel FAIRY by nisi.studio
 15 komentárov
 Páči sa 464 ľudom
8 €
 - Makramé anjel so srdiečkom ANGELIC - 14296519_Makramé anjel so srdiečkom ANGELIC by nisi.studio
 2 komentárov
 Páči sa 88 ľudom
8,50 €
 - Makramé anjelik TWINKLE FAIRY  - 14030557_Makramé anjelik TWINKLE FAIRY by nisi.studio
 Páči sa 43 ľudom
8,20 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »