Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Bošková

Žurnál+

Už túto sobotu sa vidíme v Košiciach

Veronika B. » Pozvánky a Reportáže / 2018-11-14 20:15:51 /  Pridaj komentár / 2 lajky

na Handmade konferencii. Bude opäť plná perfektných prednášok, praktických workshopov, networkingu spájania sa, zdieľania a smiechu. Program je naozaj dkladne vyskladaný tak, aby tvorcom pomohol nielen teoreticky, ale najmä prakticky.

 

Poobede budete mať možnosť vybrať si jeden z piatich exkluzívnych workshopov, ktoré v bežnom živote stoja od 49 eur vyššie. S kúpou vstupenky získavate aj možnosť spoznať úžasné mentorky a konzutantky, ktoré vám vedia pomôcť s vaším podnikaním. 

 

Počas celej konferencie budete mať možnosť zoznámiť sa s množstvom kreatívnych ľudí, ktorí možno prechádzajú pesne tým čo vy. Budete môcť spoznať ľudí, ktorí stoja za značkami, koré sledujete a adviazať spolprácu. A na záver nebude chýbať už klasická tombola.

Posledné lístky sú ešte v predaji, ja osobne sa  už na všetkých veľmi teším .

veronika  

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
nikkita
nikkita
2650 predaných ks, 1287 hodnotení

Ahojte, volám sa Veronika, som dušou kreatívec, povolaním marketér a srdcom tvorca, Značka nikkita vznikla v roku 2009 a odvtedy sa naplno venujem handmade tvorbe.

Milí zákazníci, vzhľadom na blížiace sa vianočné obdobie a zvýšený počet objednávok vám neviem zaručiť odoslanie objednávky okamžite. Posledné objednávky s dodaním do Vianoc odosielam 17.12.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »