Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Bošková

Žurnál+

a prečo sa moje vecičky predávajú? časť druhá - zlá, zlá redakcia!

Veronika B. » Rady predajcom / 2011-02-26 21:10:03 /  90 komentárov / 218 lajkov / 1900x zobrazený

podtitul ostáva -  krutý biznis plán  na prežitie.

hneď skraja sa musím priznať, že ste mi dali zabrať. ťažko sa mi bude písať, keď ste prejavili toľký záujem o žurnál napísaný v noci zo soboty na nedeľu za pol hodinu, tak ako mi ruky ku klávesnici prirástli. mám pred vami momentálne dosť silný rešpekt a hroznú trému, či dokážem udržať tento štandard.  čo kecám, či vôbec dokážem niečo zmysluplnú stvoriť, ale pokúsim sa nesklamať vaše mimoriadne vysoké očakávania voči mojej osobe (aj som si fľašu červeného otvorila).

tak si teda opäť dosť pohodlne sadnite a neberte ma osobne, aj keď sa v mojich písmenách nájdete. 

   posledne sme skončili približne v osobáku Trnava - Cífer, alebo niekde veľmi blízko. na SAShe sa mi veru nedarilo a strašne ma to sr...  hnevalo. Každých päť minút som sledovala posledné predané vecičky a išla som z kože vyletieť : "Kurnik šopa, veď ja mám krajšie veci. Ako sa TOTO mohlo predať? a ako sa mohlo TOTO predať za TAKÚ cenu? No choďte všetci do niekam, keď neviete oceniť pravú kvalitu!!" a ja som sa pritom neustále zlepšovala. zohnala som si nové farby FIMA (v tom čase to bol priam podpultový tovar), aj extrúder za nekresťanské (aj nebudhistické a nežidovské) peniaze z Čiech objednala, dokonca som na meniny aj stroj na lisovanie Fima dostala, začala som robiť vcelku obstojné klimotviny... a prd.

 

browsovala som po nete, hľadala a robila záložky na desiatkách zaujímavých tutoriálov a skúšala a skúšala. konečne sa mi podarilo urobiť niečo bombastické - aspoň vtedy som si to myslela - koláčikové a sushi naušky - podotýkam, že to nie sú nakúpené polotovary ! ručne robené kúsky, každý zabral niekoľko hodín práce.

 

                      

túžila som po úspechu, verila som, že jedného dňa si ma KONEČNE niekto všimne. takmer každý večer som ponocovala, čakala na každú novú titulku (poznámka - pred rokom ešte titulky robila len redakcia SAShe, neboli koláče, kolekcie ani výklady a teda jedinou možnosťou zviditeľnenia bolo objaviť sa na hlavnej stránke).

v jeden utešený jarný deň (zhruba pred rokom) som ráno rozlepila oči a tam bola. jahôdková titulka. zložená z rôznych druhov jahôd. a tri variácie MOJICH jahôdkových naušiek na nej. len tie moje som tam hľadala márne.  cítila som sa podvedená, urazená a zneužitá - dve predajkyne z tých deviatich  pridali svoje veci až po mne.  minimálne štyri boli rovnaké, či horšie ako tie moje. a predsa som tam nebola JA. to mi definitívne zobralo všetok vietor z plachiet a totálne som rezignovala. pochopila som, že je to tu všetko o rodinkárstve. že na titulke sa dookola opakujú tie isté mená, že keď tu nikoho nepoznám, nemám sa tam šancu dostať, že to je celé jeden veľký podfuk. zlá, zlá redakcia, ktorá nevie doceniť môj potenciál a má len svojich obľúbencov. odišla som.

teda, veci som tu v galérii nechala, nevedela som, ako ich zmazať, a vrátila som sa na svoju domovskú FB stránku. tam som bola samojediná, bez konkurencie, tak som si pomaly predávala a žila s vedomím, že sa sem už NIKDY nevrátim.

po pár týždňoch mi zrazu zablikal mail s novou objednávkou. s prvou SAShe objednávkou. srdco sa mi na pár sekúnd zastavilo, potom znova rozbehlo, potom vyskočilo, potom som vyskočila ja , potom som začala kričať a potom som zobudila drobca. a samozrejme som ju musela aj uspať. a celý čas som premýšľala, či sa predali sushi, alebo koláčiky. v mojej mysli to vyhrali kiwi koláčiky.

viete čo sa naozaj predalo?

prsteň s dichroickým sklíčkom. dva kúpené polotovary spojené sekundovým lepidlo.

opakujem : dva kúpené polotovary spojené sekundovým lepidlom. nie moje hodiny trvajúce kreácie, pri ktorých ma išlo od jedu rozhodiť, lebo FIMO je neskutočne citlivá dáma, ktorá neznesie akýkoľvek náznak prachu či inej nečistoty.

čo do pekla? ako? prečo? chcelo sa mi kričať. chcelo sa mi plakať a chcelo sa mi smiať. 

postupne však akoby niekto nalepil na môj dovtedy prázdny zvonček pri bráne nálepku s mojím menom. začali pribúdať lajky a komentáre k vecičkám. veľmi pomaličky, jeden za týždeň, ale začali. tam niekde som si začala aj ja konečne uvedomovať, že keď sa chcem presadiť, musím sa sama zviditeľniť. nežiť v uzamknutom svete svojej galérie, ale poobzerať sa okolo, pochváliť, pokomentovať, pridať si zaujímavých ľudí do obľúbených, začať zapadať do komunity. zistiť, čo sa páči, čo sa predáva.  a tak som začala. 

predaných vecičiek pomaličky pribúdalo, no FIMO mi začalo liezť čím ďalej tým viac na nervy, nebavilo ma donekonečna ho miesiť, čistiť všetky nástroje, vytláčať cez extrudér, a výsledok bol aj tak taký nemastný-neslaný, neoriginálny. mala som chuť ho vyhodiť z okna aj so všetkými hovadinami potrebnými na jeho spracovanie - samozrejme som ich len šľahla do jednej veľkej krabice kde čakajú kým sa ich budem chcieť zbaviť (asi zajtra podám inzerát - predám tonu FIMA a k nemu potrebné rárohy :) 

chcela som vyskúšať niečo nové, niečo, co by mi šlo lepšie. niečo.... no jednoducho NIEČO. oplieskala som asi 150 eur na nákup potrebných vecí na prácu so živicou, lebo som si povedala, že to bude jednoduché. z českej stránky som pozháňala živicu, komponenty, krásne motívy na zalievanie a bola som presvedčená o tom, že to pôjde ako po masle. veď čo sa už dá pokaziť na postupe : namiešajte správny pomer dvoch zložiek, zamiešajte, nalejte a kúzlo je hotové.

živica si však pravdepodobne sama pre seba povedala : moja milá, žiaden rešpekt predo mnou nemáš, ukážem Ti ja, aká viem byť  sviňa. 

 

ak som vás ešte stále neunudila, nabudúce sa dočítate o mojom neskutočnom trápení sa so  živicou a o jednom  komentári, ktorý ma tak vytočil, že som kvôli nemu nespávala, až kým som živicu neukecala, aby konečne spolupracovala. 

Komentáre

LucLac Jaaaaj Nikkita moja - to akoby som o sebe čítala! :D hahahaha, dobrý žurnálik, pekne napísané.. si ma pobavila :)

2011-02-26 21:25:391x

LucyHudec :))) :*

2011-02-26 21:25:56

marrea skvelé :-) teším sa na pokračovanie

2011-02-26 21:27:131x

ruzovy_plameniak veľmi som sa tešila na tento žurnál a teraz sa teším aj na ten ďalší , sama za seba oznamujem, že si rozhodne nesklamala :) (bože, však ono je to napínavé!!! :D )

2011-02-26 21:29:34

talime (: veľmi oceňujem Tvoju úprimnosť pri prezentovaní svojich pocitov.. a v mnohých veciach som sa aj ja našla ((: že "ako sa mohlo toto predať", veď to je len pár navlečených korálok, a ja sa tu trápim, a ani jeden lajk.. no.. treba sa veru o to trošku pričiniť.. aj keď nie každému sa chce popri výrobe riešiť aj reklamu a zviditeľňovanie výrobkov, ale bez toho to nejde.. nemôžeme chcieť, aby pri tej záplave vecičiek sa všetci nahrnuli práve do toho môjho obchodíka, keď o ňom poriadne ani nevedia.. teším sa na pokračovanie (:

2011-02-26 21:29:34

Icus opäť skvelé čítaníčko :-))))

2011-02-26 21:31:54

nikkita uff, vďaka, toto bol strašný adrenalín, to čakanie že či sa vám to bude aspoň trochu páčiť, taký som nemala ani na Empire State Buildingu a to mám strach z výšok :)

2011-02-26 21:34:06

QuiltDesign Joooj Niki, to cakanie na vyklad si dobre pamatam :-)))) a vlastne aj na vsetko ostatne z tvojho pribehu, len u mna s inymi materialmi :-)

2011-02-26 21:37:241x

Sestricky Už sa teším na pokračovanie :)

2011-02-26 21:40:47

maramanufaktura super,pútavé ,úprimné ...prst hore !

2011-02-26 21:41:03

ssona tešila som sa na toto pokračovanie, hneď ráno som bola "skontrolovať", ale nič, až teraz...nesklamala si, super napísané....

2011-02-26 21:41:30

MoBera Veľmi som sa zasmiala a našla som sa v tom nakolko som začala robiť s fimom len rozťahovaky.. potom naušky a nakolko sa viac predali rozťahovaky tak z fima robim rozťahovaky a pomaly si začinam zaobstáravať hŕbu lôžok a vymýšľam (a fotím) čo by som tak mohla zaliať :D

2011-02-26 21:47:39

evilangel perfektny clanok!!! btw este by som dodala, ze ide aj o kvalitu fotiek , kt. predavajuce prezentuju svoj vyrobok.. vies a ked je nezaujimavo odfoteny tak to ludi tak nezaujme a... a tie Tvoje prstienky a ich prezentacia je proste FAMOZNA :D ((: ... like it

2011-02-26 21:48:49

Suzie Veľmi dobre napísané...Ach tie výklady...taktiež som zo zatajeným dychom čakala každý deň do polnoci, či sa objavím...(;

2011-02-26 21:49:12

BooBak nejak je mi to všetko nááááramne povedomé.... :D

2011-02-26 21:50:27

katusicek :-))) teším sa na pokračovanie

2011-02-26 22:06:59

drotarkaKatka no , naozaj sa nás tu veľa našlo :))), je to taka malá závislosť na každom palčeku či komentáriku, je to pre nás také "pohladenie duše"

2011-02-26 22:13:56

tulip-anka Niki môžeš si naliať aj ďalší pohárik červeného, lebo si nesklamala - na zdravie! ;-) V článku som sa našla aj ja - dôležité je ako rýchlo človek pochopí vlastnú šikovnosť/nešikovnosť a či chce vziať pomyselné opraty do svojích rúk alebo bude hodiny lamentovať a komentovať ako a prečo to nejde! Súhlasím s evilangel - dovolím si povedať, že polovica úspechu internetového predaja sú fotky - netvrdím, že profesionálne, na modelkách za nekresťanské peniaze - ale fotky na ktorých je vecičku minimálne vidieť z viacerých pohľadov cez nezarosený objektív aspoň na kúsku bieleho papiera s makro režimom. Niki ďakujem! ;-)

2011-02-26 22:16:23

Lulus paráááda, super vystihnuté :) kedy bude tretí diel? aj fľašu červeného pošlem! :)

2011-02-26 22:18:42

katarinkak :) hurá druhá čať, ale už teraz sa neviem dočkať tretej :) super

2011-02-26 22:24:22

EvaLiptakova Držíš nás v dobrom napätí, vieš, ako na to :-))) Teším sa na ďalší diel a som straaaašne zvedavá na ten komentár, ktorý Ťa vytočil :-)))

2011-02-26 22:31:17

badian jéééj, ako som rada, že nie som len ja taká "uhnutá", ale je nás móóóóc.....:-)))

2011-02-26 22:31:33

bonapetit super...rozhodne si nesklamala...dnes sem nakúkam už asi desiaty krát, čo som sa nevedela dočkať pokračovania...a zajtra budem nakúkať tiež, lebo máš talent nielen na tvorenie ale aj na písanie...

2011-02-26 22:45:21

BeKa Super žurnálik:)))) . Netrpezlivo čakám a teším sa na ďalší.

2011-02-26 22:56:42

trendy-sperky samozrejme dalsia mnamka od teba :) nesklamala si :) priznam sa ze mna tiez toto uz par krat nastvalo ked sa mi predali nejake nausky ktore sa mne osobne vobec nepacili a tie z ktorych som bola uplne mimo mi tu stoja doteraz :)) ale aspon ich mozem nosit ja :))))) ktovie cim to je... toto ja asi nikdy nepochopim..... tesim sa na zivicu :)

2011-02-26 23:10:31

lubacreate PERFEKTNÉ!!!!

nemôžem dať 10 lajkov? PREČO????

2011-02-26 23:27:23

ololo Ako to máš odsledované aj odsebapozorované :)) Ja si ešte stále pripadám ako teliatko, čo sa motká pastvinou i dedinou :)

2011-02-26 23:31:39

JAJAaPAJA lajk živicový štrajk!:)

2011-02-26 23:55:48

Papierove a kedy bude pokračovanie? (8= už sa teším (8

2011-02-27 00:26:18

Dazzler nikki skvelý článok :D už ráno som tu pozerala či nepribudol ale nie :( a až teraz som si na neho spomenula :) úúúúplne sa v tom čo píšeš vidím :D najhoršie sú tie hodiny strávené pred monitorom a ustavičné obnovovanie stránky či pribudol nejaký palček hore, komentár alebo nebodaj objednávka :D strašné nervy... Som zvedavá na ten komentár, ktorý ťa tak naštval :) A teším sa na pokračovanie :)

2011-02-27 01:39:12

nikkita veď vás musím trošku v napätí držať nie? keby som všetko prezradila, nabudúce už čítať neprídete :))

Lulus, pošlem adresu? :)

pokračovanie až o týždeň, aby ste sa mali na čo tešiť (teda dúfam)

2011-02-27 07:41:24

Amarylka Super žurnál! Teším sa na pokračovanie :)

2011-02-27 07:45:04

lulu.bijoux super nikkita, aj za to, ze prikladas fotostory, aj viac moze byt! bavi nas to ;)

2011-02-27 09:22:40

amade Skvelé čítanie, asi sa tu našla väčšina z nás:-))....

2011-02-27 09:38:34

Lulus jasné, pošli pošli, nejako sa dohodneme :D

2011-02-27 09:49:37

E_S_P_R_I_T Nikkita, ty máš normálne literárne vlohy (neviem, či sa správne vyjadrujem, ale snád chápeš čo chcem povedať:) ) velmi sa mi páčia tieto tvoje žurnaliky....maximálna pochvala odo mna:) nech sa darí

2011-02-27 10:36:39

hanyma pekné,úprimné a strašne nápodobnéééé...si super :D

2011-02-27 11:15:03

pikino super super super :D

Vo veľa veciach vidím seba :) Hlavne v tom neustálom klikaní na stránku. hehe aj keď ja oveľa radšej dávam lajky iným ľuďom, vždy sa teším komu čo nové pribudlo. K sebe som maximálne kritická a viem že moje vecičky sa tak slabo predavajú proste preto , lebo som lenivá. :D nechce sa mi robiť kolekcie ani výklady ani robiť žurnály. Moja obvklá výhovorka nemám čaaaas. Ale houby, je to lenivosť. A sedím na tých tisíckach koláčoch ako kvočka. Hnusný lenivec. :D

Ale keď svieti nová zákazka tak je to ten najlepší pocit na svete. Adrenalín až na strope.

2011-02-27 11:43:59

FijA Milá Nikkita.S tým fimkom mám podobné skúsenosti.Pre mňa si trafila do čierneho:)

2011-02-27 13:28:43

Haem Nečítala som všetky príspevky, lebo som nedočkavá a chcem rýchlo napísať odpoveď. Super čítanie, aj ja sa v ňom vidím. Nečítala som predchádzajúcu časť, ale hneď si ju idem pohľadať a prečítať. Už sa neviem dočkať tej ďalšej časti. teším teším tešííííííííííííím

2011-02-27 15:08:46

Zazii Momentálne som prešla štádium - sama bez konkurencie na FB a dostávam sa pomaly k ďalšej fáze! :) (aspoň dúfam)

2011-02-27 16:53:03

squirrel Úžasný,úchvatný a hlavne pravdivý žurnál...ach,našla som sa tu..veru:( Ešte musím veľa popracovať na mojej tvorbe.Ďakujem,už nebudem lenivá a budem ešte poctivejšia:D

2011-02-27 17:37:58

artistic :) sympaticky napísané

2011-02-27 18:13:42

uKvetinky super!!!

2011-02-27 18:19:16

joxanna13 :-) vďaka

2011-02-27 18:50:59

joxanna13 za farebný opis :-)

2011-02-27 18:51:30

duke.janik :-) skvely zurnal. Tesim sa na dalsiu cast, to mame normalne citanie na pokracovanie. A myslim, ze sa v nom nasiel asi kazdy :-) Este sme tu registrovani kratko a jasne, ze sa este nic nepredalo, ale neberiem to nijak tragicky ani ma to nedemotivuje. Ved prinajhorsom co sa nepreda, podarujem okolitym ludom. Uz sa hlasia ochotni zaujemcovia, co sa tych mojich hluposti dobrosrdecne ujmu a ja sa velmi rada ujmem nasich nausnic :-D Hlavne sa na to vsetko treba pozerat s nadhladom a tvorit pre radost a nie (len) pre cash :-p

2011-02-27 20:41:50

PELA Presne presne... Ťažko vyrábať vecičky, ktoré zaujmú aj tých, ktorý do môjho obchodíku nejakou náhodičkou zablúdia.. Veľa krát som sa tiež stretla s tým, že sa páčia práve úplne jednoduché vecičky, spojenie dvoch-troch komponentov do celku.. Ale vidím to aj na sebe, sama mám najradšej jednoduché veci, ale tým sa dostávam do konfliktu s kreativitou, lebo keď som kreatívna, väčšinou ide o vyjadrenie viacerých emócií, čo sa prejaví aj na komplikovanosti vecičiek a tie odrazu iným ľuďom nič nehovoria a tak sa im ani nemôžu páčiť tak ako mne... dúfam, že sa z toho vymotám a netrpezlivo čakám na ďalší článoček od teba, úplné napätie, super super supeeer :))) lajk niki :)

2011-02-27 21:06:341x

alias nesklamala si, opäť úsmevné čítanie, z ktorého je cítiť, že ide od srdiečka :-) tak ako som netrpezlivo čakala min. týždeň, budem čakať aj ďalší....

P.S. čo keby si prevrátila kabát a dala sa na literárnu tvorbu? :-) by som bola potom zvedavá na tie eseje...

2011-02-27 21:20:00

katarina_maluje :))

2011-02-27 22:20:42

very Ja sa na tom smejem, lebo som úplne iný prípad:) nechcela som sa tu vôbec prihlásiť, tak málo som si verila. A prvé palčeky, či komentáre ma viac než prekvapili:) naša cesta sa začína podobať až pri bode "trampoty so živicou" Tie poznám až priveľmi dobre:) A aj keď sme so živicou kamošky už viac než rok, je veľmi tvrdohlavá a dodnes sa stane, že sa niekedy poškriepime:)

2011-02-27 22:30:26

Norika Dobre :) take poctivo uprimne, ale vyrozpravane s troskou dramatickosti, tiez to robievam, mam rada ked publikum robi uhhhh a potom haaaaa. Zlata si, ze mas odvahu na seba pozerat rovno, tesim sa na dalsi, kedy bude? :)

2011-02-27 23:06:15

deny :))) faaajn niki, lúbi sa mi.. ideeeš :)

2011-02-27 23:18:52

CreepySAVI3 Mam pocit ze hovoris kazdej zo srdca...i ked iny pribeh ale o tom istom! fandim ti zena!

2011-02-28 01:04:08

rasinn skvele napísané - som sa pobavila :-)))) a hlavne som sa v tom našla :-)))

2011-02-28 08:43:02

Vcielka :-) výborná prvá časť, výborná i druhá. Už teraz sa teším na pokračovanie. Veľmi mi to pomohlo vo vytrvalosti a budem na sebe makať. A čo sa týka lajkov, tak veľmi človeka povzbudzujú a tiež ich rada dávam. :-)))

2011-02-28 08:58:17

Lavande staviam sa do radu tych, ktori sa v tychto riadkoch nasli :) velmi sebakriticky zurnal, ale zaroven humorny a lahky. mnohi sem prichadzame s velkymi nadejami a naivne si myslime, ze uz len na nas tu cakaju. sme netrpezlivi, uspech chceme hned za co najmensiu obetu...a vinnikov neuspechu hladame vsade inde len nie sami v sebe :) veeelmi pravdive. tesim sa na pokracovanie

2011-02-28 10:06:07

Alejandra klobuk dole, že si to napriek tomu počiatočnému neúspechu nevzdávala a že si skúšala nové veci a experimentovala, čo muselo byť nielen časovo, ale aj finančne náročné! to, že sa Ti teraz darí, si jednoznačne zaslúžiš!

2011-02-28 12:48:23

ekodeli súhlasím!

2011-02-28 12:56:56

Silwasi super čítanie, ďakujem. podotýkam že ja som skôr nakupujúci ako predávajúci..heheheh ale veľmi sa teším na trampoty so živicou...mierne s ňou bojujem teraz a rada by som zvíťazila....keďže naozaj sa cítim trápne že so svojimi požiadavkami otravujem niektorých umelcov...........dúfam , že mi odpustíte.....

2011-02-28 15:28:38

InTa pridávam sa k ostatným...skvelé čítanie, zábavné, realistické, s dávkou napätia...na jedničku!

2011-02-28 17:14:53

lillivanilli opäť super čítanie, tiež som sa tu našla, len s iným matrošom. čakám na pokračovanie! ;*

2011-02-28 18:58:07

Shollie straaasne dobre citanie:D,mala by si napisat knihu,urcite sa bude dobre predavat;D

2011-02-28 21:59:09

Zblnka skvelé čítanie!!!! Úžasne som sa pobavila, že nie som jediná čo každý deň dychtivo otvára stránku či pribudol nejaký ten palček či komentík. Oceňujem úprimnosť a teším sa na pokračovanie :)

2011-02-28 22:56:48

EFF-ErikaFlimFashion na druhú časť som čakala, čakala ...až som sa dočkala ...a nesklamala si :) pohodové čítanie s humorom a hlavne z vlastnej skúsenosti, čo oceňujem. Tento článok vo mne zapálil ešte plamienok nádeje, že to tu na sashe nezabalím...

2011-03-01 10:56:02

iva kedy chystas pokracovanie? uz aby bolo.. ;) cita sa to samo, hlavne, ked sa v tych clanockoch tolki najdeme :)

2011-03-01 12:48:14

beadellery tesim sa na pokracovanie :)

2011-03-01 16:18:11

simma15.o môj komentár už nemôže byť originálny, viacerí sme sa v tvojom článku našli, čo tu už odznelo. Triafaš do čierneho, číta sa to ako zo svojej duše... :)

2011-03-01 16:37:57

velryba veľký palec hore Veri:)

a pri vínku sa dobre píše, napísala som tak bakalárku.-)

2011-03-01 19:15:12

Kats vyborne, trefne, lajkujem a tesim sa na dalsiu cast. "Ako sa toto mohlo predat" - to je snad mantra kazdej z nas :-DD

2011-03-01 19:18:58

Babio vynikajúco napísané,ani sa nejdem opakovať,ale asi naozaj väčšina z nás zdieľa tie isté pocity,super

2011-03-02 11:29:30

artemisia7 Výborne napísané! :-)))

2011-03-02 13:13:27

gabulka jaaj,parada!skvele citanie!!

2011-03-02 13:47:12

Dariatelier ...už ani neviem, ako som sa k tomuto čítaniu dostala...nekonečným klikaním som sa "doklikala" asi tak nejak...tvoje myšlienky prenesené na "plátno" monitora majú taký krásny podtón...nedá mi aby som sa v duchu neusmiala...som tu krátko, takže tu mám z toho všetkého ešte "hokej" ale hádam...neskôr...krásne píšeš...tak voľne, z duše, ako ti myšlienky prstami klikajú...joj, už mám lepšiu náladu...

2011-03-02 22:39:13

SkaraZu dobré čítanie.román pre ženy :)

2011-03-02 23:12:16

I.R.I.S super navod... som sa vcera zaregistrovala a hned so natrafila na tvoj zurnal tak sa ho pokusim vziat k srdcu a dufat ze sa budu moje vecicky pacit :)

dakujem

2011-03-03 10:25:26

gemerka veľmi milé a zábavné čítanie, akoby si hovorila za nás ;-)

dobre sa to číta, lebo to dobre píšeš, chválim...

2011-03-03 15:29:11

Mikinka Nikkita, že ty sa vôbec trápiš tým, či to niekoho bude baviť! :D Možnože sa nájde niekto, kto bude tvoje články neznášať, ale len z čistej závisti :) Vieš krásne písať, krásne tvoriť ;) Tvoje slová ma vždy podporia :D Síce tu nie som dlho, ale aj mňa trápia pocity "menejcennosti" :D nikto nechce kupovať, potom zapnem stránku sashe a vidím: druhá časť. to treba prečítať :) A hneď mám úsmev na tvári a chce sa mi ísť neičo robiť :D Kľudne by som aj to tvoje úžasné sushi vyskúšala :D

2011-03-03 17:54:35

Mikinka A určite by som pri tom mala vískať od radosti, rpetože za prvý mesiac dve rpedané vecičky je podľa mňa na "naše poemry" výborné ;)

2011-03-03 17:57:00

nikkita vďaka baby !

2011-03-04 11:41:13

L.A.Woman Tak toto je PRVÝ žurnál tuná na sashe, keď som nahlas vzdychla: je zábavný, je sebakritický, skutočne a úprimne radí..a je PRAVDIVÝ.

Nie je to ľahké napísať niečo kritické tak, aby sa to ľahko prijalo a aby to aj malo nejaké to zapôsobenie...A teraz máš u mňa + väčšie ako predtým.

2011-03-04 16:03:28

arokis1 :-))...je to dobré...!

2011-03-05 09:25:24

Tig3rlily dobra praca, Nika :)) inak, z financnych tazkosti sa uz tak napoly von a chystam sa ti urobit objednavku ;))

2011-03-05 13:11:35

Efculka No velmi krasno-uprimno-milo napisane... len som dostala pri tom strach, ci podobne neprezijem podobny osud...strach preto, pretoze zivica je pre mna maximalne nezlomno-nepoddajnaaa!!! dupkom mi z nej stoja vlasy, hoci vyrobky z nej su skutocne nadherne avelmi ich obdibvujem aj vsetkych tych, kt. sa jej venuju...momentalne som v tej 1. fimo polovici a neuspechu so zivicou... tak preto sa tesim na lepsi, krajsejsi zivot v 2. polovici...tesim sa na dalsie cisielko z tvojho zurnalu:)

2011-07-23 15:30:161x

AtelierGemiNi Ako sa to dobre čítalo, z duše, od srdca.... tlieskam!!!

2012-05-24 11:10:44

FlyHobby veľmi zaujímavé čítanie! =)

2012-05-25 16:28:15

happy-hm 100 lajkov pekne vyjadrenie,este lepsie citanie....

2012-06-27 21:00:44

LiliAnna Prečítala som si, pobavilo ma,, klikla som na lajk, lebo sa mi to fakt páčilo a chcela som ísť na ďalšiu časť, ale potom som si to rozmyslela, a rozhodla dopísať aj komentár....v záujme zapadávania do komunity :-)

2012-08-15 13:31:09

chaton.bleu Citam postupne vsetky tvoje zurnaly... Vela mudrosti a super jazyk...

2014-01-15 12:17:44

KidsBrights Ja som teraz vo fáze keď ma to strašne --hnevá. Ani Like, ani komentár. Hmmm :)

2015-10-25 17:04:25

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »