Žurnál+

Originálne obrazy "made in Slovakia" + zľavový kód

P
nbart44 predaných ks, 22 hodnotení

Natália B. » Tvorba / 2020-07-14 17:00:01 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

V posledných rokoch sa KONEČNE búra neopodstatnený xenocentrizmus ( = všetko zo zahraničia je lepšie ako to naše) a ľudia preferujú produkty "made in Slovakia". Či už ide o potraviny alebo kozmetiku, naše vecičky nám prídu čím ďalej, tým atraktívnejšie. Ponuka slovenských produktov tu však nekončí - čo tak si vyšperkovať domov SLOVENSKÝMI OBRAZMI? Navyše so zľavou (viď koniec článku).

Maďarské víno, české pivo, anglický outlet alebo vecičky až "spoza veľkej mláky" boli kedysi najväčším pokladom, aký sme mohli na trhu nájsť. To slovenské bolo akosi okúkané a nedôverovalo sa jeho kvalite. Nuž, karta sa za posledne roky obrátila - zákazníci radšej siahnu po tunajšej prírodnej kozmetike, čokoláde, remeselných pivách či limonáde ako po masovo vyrábaných veciach z dovozu. Sama patrím medzi tých, ktorí sa pri užívaní lokálneho produktu cítia... hmm... výnimočne? Je jedno, či nás motivuje podporovanie domácej ekonomiky, podanie pomocnej ruky malým podnikateľom, viera vo vyššiu kvalitu produktu alebo obyčajná zvedavosť - to slovenské je KONEČNE našou voľbou číslo 1!

Preferencia lokálnych vecičiek je samozrejmosťou v potravinách či drogérii - poďme si rozšíriť repertoár! Vedeli ste, koľko máme na Slovensku šikovných maliarov, ilustrátorov, grafikov a iných umelcov, ktorých diela dokážu vyšperkovať náš domov? Mám vytipovaných mnohých obľúbencov, ktorých obrazy vyvesím ako prvé vo svojom novom domove. Preto, že sú slovenské? Nie - preto, že sú jednoducho úžasné!

 

kresba edgar allan poe

 

Možno sa aj ja stanem niekoho obľúbencom a siahne po mojich ilustráciách. V tomto článku by som Vám rada ukázala moje diela, ktoré prelínajú klasiku a modernu, spájajú protiklady a nesú sa v osobitom magickom štýle. - POZOR, zľavový kód na konci článku -

 

ilustrácia kráľovná princezná žena

 

Na tvorbu originálov som využila zmiešané médiá od zlatého tušu cez anilínové farby, až k temperám, grafickým perám či grafitu. Viac o procese mojej tvorbu v TOMTO článku. Originály boli následne digitalizované a vytlačené na vysoko kvalitné grafické papiere (Litho paper, či Munken Polar s gramážou až 400mg)*, vďaka čomu majú od plagátov ďaleko. Extra pevné papiere presne zachytávajú farby, detaily a línie originálu - ide predsa o umelecké diela :)

* neplatí pre printy lacnejšie ako 15€ - ich gramáž je nižšia

 

moderný interiér slovenské obrazy

 

Moje dizajny postupne naberajú na popularite (už nevisia iba na stenách mojej mamy) - vysokokvalitné printy objednávajú aj milovníci umenia z Talianska, Nemecka, či Českej republiky. Nadčasové ilustrácie dodajú svieži závan moderny a skvele sadnú aj do tradičného rámu - veď ohodnoťte to sami!

 

moderný interiér slovenské obrazy

 

moderný obraz muž a žena

 

magická fanstay ilustrácia trhanduil lotr pán prsteňov

 

kresba bohyňa čarodejnica vlk

 

obrazy yennefer edgar allan poe

 

Zaujali Vás moje výtvory? Nezabúdajte, do konca júla máte zľavu 5€ na všetky printy s kódom --> --> --> NOX7777 <-- <-- <-- Pozor, aby Vám neuchmatli Vášho favorita - mrknite do môjho OBCHODU teraz!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Obraz Žena - 12132161_Obraz Žena by nbart
 Páči sa 29 ľudom
15,- €
 - Obraz Ľudovít Štúr  - 12132114_Obraz Ľudovít Štúr by nbart
 Páči sa 21 ľudom
15,- €
 - Obraz Čarodejnica (print) - 12132022_Obraz Čarodejnica (print) by nbart
 Páči sa 4 ľudom
10,- €
 - Obraz Celestial (print) - 12132055_Obraz Celestial (print) by nbart
 Páči sa 10 ľudom
10,- €
 - Obraz Edgar Allan Poe (print) - 12132006_Obraz Edgar Allan Poe (print) by nbart
 Páči sa 12 ľudom
15,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »