Žurnál+

Nikdy nezvädnú ani nezahynú

P
naturium21 predaných ks, 12 hodnotení

NATURIUM . » Tvorba / 2024-02-17 17:00:02 /  1 komentár / 14 lajkov

Predstavujeme Vám našu novinku - Večné kvety. Farebné kvety vyrobené vitrážnou technikou z farebného skla majú jedinečnú príťažlivosť, spájajúcu živosť prírody s umením sklárskeho remesla. Každý okvetný lístok a list sú starostlivo vyrobené zo žiarivých kúskov farebného skla, zachytávajú podstatu skutočných kvetov v kaleidoskope odtieňov.

 

 

Sklenené kytice alebo samostatné kvety ponúkajú všestrannú a trvalú alternatívu k tradičným kvetinovým aranžmánom. Ich nadčasová krása môže vylepšiť rôzne priestory:

  • Domácnosť: Umiestnite sklenené kytice do váz alebo dekoratívnych nádob, aby ste obývacím miestnostiam, t.j. jedálenským priestorom alebo vchodom do bytov/domov dodali nádych elegancie. Vďaka ich žiarivým farbám a jemným detailom sú dokonalými ústrednými bodmi pre rímsy, police alebo konferenčné stolíky.
  • Kancelárie: Rozžiarte pracovné priestory alebo recepcie pomocou sklenených kvetinových aranžmánov. Ich trvalý šarm prináša do firemného prostredia pocit pokoja a inšpirácie bez potreby pravidelnej údržby.
  • Špeciálne udalosti: Použite sklenené kvety ako ústredné prvky alebo ozdobné akcenty na svadby, večierky alebo iné oslavy. Ich krása uchváti hostí a vytvorí trvalé spomienky na túto príležitosť.
  • Darčeky: Darujte sklenené kytice ako jedinečné a premyslené darčeky k narodeninám, výročiam alebo kolaudácii. Na rozdiel od čerstvých kvetov tieto večné kvety nikdy nezvädnú ani nevyblednú a slúžia ako trvalá pripomienka vašej ohľaduplnosti.

 

 

Ozdobením priestorov sklenenými kyticami alebo kvetmi si jednotlivci môžu neobmedzene užívať krásu prírody, pretože tieto výtvory nepotrebujú žiadnu vodu a nikdy nezvädnú ani nezahynú.

Komentáre

soul.LIGHT To sú krásne novinky

2024-02-16 11:43:29
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vitrážne kvety z farebného skla - 16351852_Vitrážne kvety z farebného skla by naturium
 1 komentárov
 Páči sa 31 ľudom
55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »