Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Roziaková

Žurnál+

Májové vône.

Zuzana R. » Tvorba / 2020-05-08 13:00:01 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

 

Jarné vône a krása rozkvitnutých stromov robia máj najkrajším mesiacom. Pamätám sa, keď som ako dieťa chodila do školy s obavami pred písomkou, tak to tie májové vône ráno dokázali zahnať. Naplnili ma takou vďačnosťou, že strachy pominuli. Ako to máte vy? Aj vás vie v ťažkých časoch povzbudiť, že život plynie a rastie ďalej v celej svojej kráse? Že ráno môžeme počuť spievať vtáky, potešiť sa z vychádzajúceho slnka, z horúceho mätového čaju... 

Mydlá odlievam už niekoľko rokov, no stále, keď vojdem do mydlárne, alebo chytím do ruky čerstvé mydlo, tak ma jeho vôňa naplní radosťou a vďačnosťou. Cítim sa ako malé dieťa na exkurzii. :D 

Aspoň s fotkami sa chcem podeliť o tieto moje radosti a možno sa aj vy túžite potešiť vôňou čerstvých mydielok a esenciálnych olejov. Rozvoňať si kúpeľňu, alebo obdarovať svoju maminu voňavým darčekom. 

Keď sme pri tých maminách :), tak pre tieto špeciálne májové dni od 5.5 - 10.5 ponúkam vo svojom obchodíku ZĽAVU 15% na nákup. Zľava sa vám načíta pri hodnote nákupu nad 15€ a je potrebné zadať kód poukážky - kodMAMA. 

 

 

Maminu alebo seba môžete potešiť argánovým mydlom. Nevonia po orgováne. Obsahuje však drahý esenciálny olej Geránium, ktorý je vhodný najmä pre ženy. Je to antibakteriálny a protiplesňový olej s kvetinovou vôňou. Zaraďuje sa medzi "ženské" oleje, pretože harmonizuje ženské hormóny a emócie. Tiež pomáha revitalizovať bunky pokožky. Pomáha k rýchlemu hojeniu raniek.

 

 

Ak mamina obľubuje kvetinové vône, tak jej sadne mydlo - Divé maky. Luxusné spojenie makového oleja s kvetinovou vôňou ylang-ylang. Makový olej pleť regeneruje, vyživuje a chráni. Dodáva výživu suchej pokožke. Íl suchšiu a vyzretú pleť mineralizuje.

Ylang ylang má upokojujúce a omladzujúce účinky na podráždenú či vyčerpanú pokožku. Jeho sladká kvetinová vôňa je hlboko zmyselná a erotická. Povzbudzuje nervový systém, rozptyľuje negatívne emócie, navracia chuť do života.

 

 

Jemné bylinkové mydielka, ktoré obsahujú zmes levandule a šalvie sú tiež veľmi obľúbené. Esenciálne oleje sú harmonické, spolu s kozím mliekom pôsobia na pokožku jemne a vyvolávajú príjemné pocity. 

Ak máte chuť na iné vône, svieže, alebo sa trápite s ekzémami nakuknite do našej malej mydlárne a vyberajte si podľa potrieb. Ak máte problém si vybrať, kľudne napíšte správu. Rada poradím a odpoviem.

https://www.sashe.sk/mydlozfarmy

Voňavé balíčky odosielam od pondelka do štvrtka kuriérom GLS alebo zásielkovňou. 

Krásne májové dni aj nádherný Deň matiek.  

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Divé maky - 11981193_Divé maky by mydlozfarmy
 Páči sa 57 ľudom
5,40 €
 - Levanduľa so šalviou - 10837163_Levanduľa so šalviou by mydlozfarmy
 Páči sa 36 ľudom
4,50 €
 - Mandarínka - 11678222_Mandarínka by mydlozfarmy
 Páči sa 26 ľudom
4,50 €
 - Levanduľa a Rozmarín - 8383194_Levanduľa a Rozmarín by mydlozfarmy
 Páči sa 55 ľudom
4,50 €
 - Argánové - 11886397_Argánové by mydlozfarmy
 Páči sa 74 ľudom
5,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »