Domov » Žurnál+ » Autor: Monika Moravčíková

Žurnál+

V relácii Na chalupe

Monika M. » Tvorba / 2019-02-13 11:42:16 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

Naše originálne ručne sústružené misky prezentované na Sashe zaujali aj tvorcov relácie Na chalupe, ktorí nás oslovili s ponukou natočenia reportáže o našich výrobkoch.

Ak sa chcete dozvedieť viac zo zákulisia výroby misiek, video si môžete pozrieť tu:  https://www.joj.sk/na-chalupe/archiv/2018-04-15-na-chalupe (čas 27:30)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
moravcikstolarstvo
moravcikstolarstvo
840 predaných ks, 343 hodnotení

... prepojenie prírody s tvorivosťou ľudských rúk a mysle

Autorské drevené výrobky © Moravčík

Ďakujeme, že rešpektujete naše autorské práva, nekopírujete naše nápady a fotky alebo text využívate len s uverejnením zdroja.

Produkty sú vyrobené z masívneho dreva, sú ručne opracovávané. Každý kus je výnimočný svojim nejednotným vzhľadom – je to podpis prírody. Drevo môže mať rôzne farebné odtiene, drobné prasklinky, povrchové nerovnosti, to všetko sú znaky krásneho prírodného materiálu.
Farebnosť sa môže na fotke a v skutočnosti mierne odlišovať.

Prosím rešpektujte, že sa snažíme objednané výrobky baliť s ohľadom na životné prostredie - nenakupujeme nové obalové materiály. Uprednostňujeme znovupoužívanie/recyklovanie obalových materiálov a krabíc.
Našu planétu sme nezdedili od našich rodičov, požičali sme si ju od našich detí. Odpad, ktorý vyprodukujeme dnes, nájdu generácie po nás, preto ho zbytočne nevytvárajme.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte