Súťaž: Moja handmade svadba

Chystáte svadbu alebo ste ju nedávno mali? Prihláste sa do súťaže piateho ročníka Moja handmade svadba a vyhrajte poukážky na nákup v hodnote 150, 100 a 50 eur + cenu redakcie 3 x 30 eur!

Táto súťaž je určená pre všetky zručné nevesty a šikovné aranžérky, ktoré sa vlastnoručne podieľali na výrobe svadobných ozdôb, šiat či kvetov, alebo ich nakúpili od šikovných ľudí na SAShE.sk.

Postup je jednoduchý, podeľte sa s nami o svadobné fotografie, ktoré zachytávajú váš jedinečný deň, vaše svadobné prípravy a originálnu výzdobu.

Hlasovanie na stránke bude spustené od 1.10. 2022. Pridávať svoje svadobné albumy však môžete už teraz a tak máte možnosť získať cenu redakcie, ktorá bude udelená trikrát v rozpätí mája do spustenia hlasovania. Podrobnosti o súťaži a jej bližšie podmienky nájdete v žurnále Moja handmade svadba 5.

Ak by ste si chceli pripomenúť najkrajšie handmade svadby z minulých ročníkov, tak si pozrite albumy z Mojej handmade svadby 4, Mojej handmade svadby 3, Mojej handmade svadby 2 a Mojej handmade svadby 1.

Ak svadbu ešte len chystáte, redakcia SAShE.sk odporúča:

Darčeky pre svadobčanov

drobné poďakovanie pre tých, ktorí s vami oslávia túto životnú udalosť

svadobná výzdoba

výzdoba na svadobný stôl, do interiéru, exteriéru, či na auto

svadobné obrúčky

originálne obrúčky, ktoré vám bude pripomínať váš veľký deň

Svadobné pierka

originálne, s láskou ručne robené svadobné pierka

Prihlásiť svadbu

Tak poďme na to! Do albumu môžeš nahrať maximálne dvanásť fotiek z tvojej svadby. Fotky, ktoré nahráš by mali zachytávať to, čo bolo na tvojej svadbe handmade - čo si sama vyrobila alebo kúpila od šikovných ľudí na SAShE. Poteší aj jedna usmiata fotka nevesty a ženícha! Posledná nahratá fotka bude zároveň titulná.

Albumu treba vymyslieť trefný a opisný názov, aby sa z neho dalo tušiť, aká svadba je. Napr: Krikľavá a bláznivá folk svadba alebo Moja bledoružová svadba v lese.

V popise opíšte vaše handmade dekorácie/šaty/iné veci - ako ste vyrábali alebo vyberali a prečo ste sa rozhodli pre tento štýl?

Zavrieť icon
  • Bonusové otázky:

  • Konkrétne vecičky zo SAShE:

    Do riadkov môžete vkladať meno predajcu alebo link na vecičku. Môžete pridať mená SAShE predajcov, od ktorých ste nakúpili vecičky. Stačí, ak do riadku napíšete meno, napr.: Magaela a do vášho albumu sa nahrá link na jej obchodík. Môžete vložiť aj link na konkrétnu vecičku, čo ste si objednali. Stačí ak do riadku skopírujete link. Do každého riadku môže ísť len jedno meno alebo link.

  • Fotografie aj text je možné po prihlásení meniť. Stačí refreshnúť súťaž a kliknúť na venček v strede s textom Upraviť.

Prihlásiť svadbu