Žurnál+

Nové prírastky | MAXI & MINI

mirzia222 predaných ks, 41 hodnotení

Miriam Z. » Tvorba / 2021-04-13 17:00:02 /  1 komentár / 7 lajkov

Vítam vás pri ďalšom článku, v ktorom vám predstavím niekoľko noviniek. Saténovým gumičkám totiž pribudli malé a veľké sestry.

Obľúbené scrunchies, ktoré šijem ostošesť, sa cítili veľmi osamelé. Napriek tomu, že ponúkam množstvo rôznych farieb, mala som potrebu rozšíriť ponuku. Veľa z vás sa pýtalo, či už na menšie alebo väčšie modely gumičiek, preto sa mi v hlave začal vytvárať nápad. A nie posledný, to vám garantujem! :)

Teda, ako prvé vám predstavím MAXI scrunchies. Ach, ako som sa na ne tešila. Priznávam, páčia sa mi zo všetkých najviac, pretože vyzerajú ako kvety. A čo vám? Dajte mi vedieť, ktoré preferujete.

 

 

Tieto oversized gumičky do vlasov či na ruku sú výstredným doplnkom pre dámy, ktoré sa neboja pohľadov. Doplnia elegantný outfit, ale je to len na vás, s čím ich skombinujete. Trúfnete si? :) Sú vhodné na špeciálne príležitosti, ale aj všedné dni.

 

 

 

 

 

A ako druhé tu máme MINI scrunchies - sú vhodné do vláskov malých slečien, no aj pre dámy, ktoré preferujú minimalistický štýl a klasické scrunchies sú pre nich "too much".

 

 

 

 

MAXI a MINI sú spolu s CLASSIC veľkosťami (ktoré ste u mňa doteraz mohli vidieť) vyrobené z lesklého saténu a k dispozícií je množstvo farieb. Farebná ponuka sa bude neustále rozrastať :)

 

 

Tak čo, ktoré vám padli do oka? :)

mirzia

Komentáre

MirianaOli Veľmi pekná ponuka s peknou prezentáciou:)

2021-04-14 13:06:451x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Saténová scrunchie | MAXI (Ink (čierna)) - 13246699_Saténová scrunchie | MAXI (Ink (čierna)) by mirzia
 Páči sa 8 ľudom
5,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »