Domov » Žurnál+ » Autor: Miro Trimay

Žurnál+

Zimné Sashe pohľadnice

Miro T. » Nové výrobky / 2014-11-23 15:14:54 /  3 komentáre / 17 lajkov

   Mili Sashisti, vytvoril som kolekciu zimných pohľadníc, ktorá by zarezonovala vo Vašich mysliach a vytvorila pocit krásnej, zasneženej slovenskej krajiny.

   Pre túto kolekciu som zvolil  zimnú krajinu v srdci Slovenska, konkrétne na Španej Doline, Bielej vode, Krahuliach, Drábsku...

   Zvolil som formát, ktorý sa zmestí do bežnej obálky a môžete tak kohokoľvek obdarovať touto zimnou poštou, alebo si môžete tieto pohľadnice jednoducho vystaviť na sviatočný stôl, či vložiť do rámiku ako obrázok.

   Všetky fotografie sú vyhotovené klasickým mokrým procesom na leštenom fotografickom papieri a sú podlepené dekoratívnym tmavomodrým kartónom.

   Čakám na Vašu odozvu, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá a prajem Vám všetkým Sashistom krásne Vianoce, ako i celú zimu... :)

   Uvedené pohľadnice nájdete v kategórii Vianoce, v skupine pohľadnice:

http://www.sashe.sk/mirot/detail/zimne-pohladnice

http://www.sashe.sk/mirot/detail/zimne-pohladnice-2

http://www.sashe.sk/mirot/detail/zimne-pohladnice-3

http://www.sashe.sk/mirot/detail/zimne-pohladnice-4

 

   

   

Komentáre

Skyrra Prekrásne!

2014-11-23 15:52:57

mirot ďakujem :) Už len aby išli na odbyt :)

2014-11-23 15:56:09

MakaArt Ozaj krásne!!

2014-11-23 22:50:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

mirot
mirot
10 predaných ks, 2 hodnotenia

Fotoaparát je môj štetec, pomocou ktorého zachytávam mágiu a atmosféru daného objektu.

Fotografie dodávam v základnom formáte A4 v najvyššej kvalite a na kvalitnom fotografickom papieri, starostlivo zabalené v tvrdom kartónovom obale a v bublinkovej obálke, aby sa ku vám dostali v perfektom stave. Každá fotografia je originál a s autorským podpisom a posielam ich za jednotnú cenu 15,- eur.
Je možnosť objednať si fotografie aj v pohľadnicovom formáte 10 x 15 cm. Cena za 1 ks je 3,- euro a minimálna objednávka je za 15 eur, čiže 5 ks pohľadníc. Pri objednávke od 10 ks je cena za 1 ks 2,50 euro, t.j. 25 eur za 10 ks. V oboch prípadoch poštovné činí 2,50 euro.
Pokiaľ ju chcete dodať v printovej forme, zašlem Vám ju elektronicky v plnom rozlíšení za 5,- eur ihneď po obdržaní príslušnej sumy na účet. V tomto prípade poštovné neplatíte. Teší ma váš záujem, je pre mňa zadosťučinením, že moje fotografie často zaraďujete do svojich kolekcií a výkladov. Zmyslom mojej práce je podeliť sa s Vami o krásu a kúzlo okamihu. ))

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »