Žurnál+

Ako si zútulniť balkón či terasu

mestskadzungla17 predaných ks, 5 hodnotení

Eva L. » Tvorba / 2023-03-28 07:00:01 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Príroda sa zobúdza – počuť štebot vtáčikov, rastlinky pomaly rastú a slniečko čoraz častejšie na nás vykúka. Jar už jednoducho cítiť vo vzduchu. Vytvorte si tento rok na vašom balkóne jedinečnú atmosféru. Veď nie je nič krajšie, ako si užívať spoločné raňajky či kávičky práve na balkóne. Tak hor sa do úprav. Prinášam pár tipov, ako si zútulniť balkón (alebo terasu).

 

 

Ako si zútulniť balkón?

Posedenie na balkóne

Na balkóne jednoznačne nesmie chýbať posedenie. Od toho sa odvíja miera pohodlia, no nie? Samozrejme, všetko závisí od vašich možností, no aktuálne na trhu nájdeme už množstvo rôznych posedení – väčších i menších, cez ratanové kreslá, drevené stoličky, skladacie stoly, až po lehátka či hojdacie siete.

Dekorácie

Dekorácie vyladia finálny vzhľad a zároveň dodajú pocit útulnosti. Taká maličkosť, ktorú vieme spraviť za pomoci našej ženskej esencie - do bežného priestoru vdýchnuť teplý pocit domova. Ako dekorácie využite rôzne deky, vankúše, makramé závesné dekorácie, zvonkohry či fotorámiky.

 

 

Svetielka

Čo lepšie umocní príjemnú atmosféru letného večera ako svetielka? Svetielka robia divy nielen na Vianoce, ale aj v lete. Jednoducho vytvoria na balkóne takú atmosféru, ktorú budete chcieť zažívať každý letný večer. Studený nápoj v ruke a pohodička na balkóne. Nie je to splnený sen? Achhh.

Kvety

Čím viac, tým lepšie. Vytvorte si svoju vlastnú mini záhradku. Či zvolíte okrasné kvietky alebo radšej rôzne bylinky, tak to je na vás. Na balkón sa hodia akékoľvek rastlinky. Skvelo dokonca vyzerajú aj v závesných makramé držiakoch na kvetináče.


 

Aktuálne vyrábam rôzne typy závesných držiakov na kvetináče. Prezrite si aktuálnu ponuku a vdýchnite do vášho priestoru teplo domova. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte