Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Zajac

Žurnál+

najväčšie umenie v najmenších priestoroch

Martina Z. » 2011-03-30 15:56:03 /  3 komentáre / 18 lajkov

Určite po poznáte všetky. Malé priestory, kopa nápadov v hlave a ešte väčšia kopa materiálu, ktorý prekladáte z jednej strany na druhú aj tak všade zavadzia :o)

 

 

Ja som sa už zapratala mximálne ako sa dalo. Po izbe samá krabička, škatulka, košík, dokonca z jednej skrine s oblečením  som spravila kreatívny sklad :o) Všetko je všade každy malí kúsok priestoru je využitý.

 

 

Ked začnem niečo robiť, všetko rozťahujem všade okolo seba. Chcelo by to aspon väčší stolík. Večer   musím z pracovného miesta najprv spraviť postel aby som mala vobec kde spať .

Musím priznať, že na mamku v pracovnom neporiadku nemám ale tak uznajte do velkeho  ateliera to proste patrí :o) ...a mi len ticho závidíme

 

No neviem si predstaviť žeby sa našiel niekto , kto by sa somnou oženil . Dotyčný musí rátať s tým, že somnou si bere aj moju tvorivosť a pernamentný kreatívny  neporiadok v byte !

Komentáre

Haem to je ako u mňa, ten ateliér je super, aj ja o takom snívam

a k tomu sobášu môžem povedať, že láska je slepáááááááá

2011-03-30 16:11:571x

d-u-1610365036 krása, aj ja by som chcela taký ateliér .. (potichúčky závidím) ;))

2011-03-30 16:26:351x

mimi_slniecko neboj najde sa niekto kto ta bude mat rád aj s kretívnym permanentným neporiadkom v byte :o)) a o to viac ze si kretívna dusa! ked musim povedat ten moj to tiez tazko znása, ze mám veci vsade a ked je divoke obdobie (ako sa prave pred vianocami blíži ) tak je u nas riadny chaos.....a to do toho robí neporiadk jedno dieta a cokoro pribudne druhe....tak to bude iná zábava.....ale taky atelierik by sa aj mne zisiel.....ja tvorim kade take a vzdy sa zial po tvorení musím spratat na dietatu nedostupné miesto :o( co ma trochu stve, lebo by som vceklu rada mala niekolko dni dokladne rozlozene veci amohla tvorit :o)) to sa potom ka kreativita tak viac otvéra a nápady prichádzaju same, ked to clovek tak vydí okolo seba rozlozené :o))ň no nie?

2012-10-27 09:33:261x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »