Domov » Žurnál+ » Autor: Barbora Benčajová

Žurnál+

Vianočné gule s príbehom

Barbora B. » Nové výrobky / 2018-12-09 09:36:14 /  6 komentárov / 12 lajkov

Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci, ktorí majú na neho link!

        Predstavujem vám moje vianočné gule s príbehom, ktorý sa odohráva vo vnútri, napríklad bežiace jelenčeky v lese, sovu pokojne sediacu na strome, v diaľke túľajúcu srnku, či štebotajúci vtáčik. Príbehov je nekonečno..... stačí sa len usadiť a pozorovať vianočný stromček zdobený vianočnými guľami :-)

        Príbeh sa neodohráva len vo vianočnej guli, stojí aj za samotnou tvorbou. Prvotná inšpirácia prišla azda v detstve, keď sa nám rozbila sklenená vianočná guľa a zostala zachovaná len zadná časť s háčikom. Páčilo sa mi ju zdobiť mini šiškami a guľkami.

        Najviac času trávime s rodinou v prírode a prevažne materiál na zdobenie gúl si nosím z prechádzok. Často sa mi stáva, že vidím potenciál voľne pohodenej halúzky či drievka na zemi. Musím, ale povedať, že je to tímová práca, na zbieraní lišajníka, žaľuďov, šišiek, šípok a rôznych materiálov sa podieľa celá rodina. Za to im veľmi pekne Ďakujem.

        Ako ste si všimli mám rada prirodzené a prírodné materiály a snažím sa zdobiť vianočné gule v tradičných farbách Vianoc bielej, krémovej, červenej, zlatej. Na lem vianočných gúľ používam prírodnú čipku, pletenú bielu bavlnu, bielu, červenú alebo béžovú čipku.

        Avšak v mojom obchodíku nájdete aj tohtoročné trendy kombinácie modro-medená, medená, staroružová.

        Prvotný nápad prečo som vytvorila vianočné gule s príbehom bolo vymyslieť darček pre moju rodinu na Vianoce. Možno aj vás oslovia, ak premýšľate čím obdarovať svojich blízkych alebo si potrebujete len jednoducho doplniť svoju vianočnú výzdobu na stromček. Vianočné gule balím do krabičiek, je možné si ich zákupiť po 1 ks alebo v sade 4ks, 6 ks, ......

V mojej galérii nájdete kompletnú ponuku vianočných gúľ. Avšak ak máte želanie vybrať si farbu a konkrétne drevené výrezy, rada vám ho splním.

Krásne a pokojné Vianoce, marinalove.
 

Komentáre

Safron jednoducho nadhera, pekny napad a detailna praca! :)

2018-12-09 10:01:05

Vladkobenito Su v tom urcite aj sikovne rucicky a talent :) A robi sa vsetko s laskou co prezentuje aj vnutro vianocnych gul si sikovna a lubime ta tvoj ocko a nasa Marína ktora ti dala inspiraciu som rad ze mame takunsikovnu Maminu :)

2018-12-09 12:22:29

PohladnicePreRadost áno, sú to čarokrásne dielka :)

2018-12-09 16:08:30

Lusilka Nadherne Vianocne gule nielen s pribehom, ale aj dusou a naozaj z kazdej jednej citit lasku k Vianociam a tradiciam

2018-12-09 18:41:41

Amelli čarovné ozdoby :)) prajem veľa úspechov v tvorbe!!

2018-12-10 16:48:13

marinalove Ďakujem všetkým za milé slová

2018-12-11 11:26:18

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

marinalove
marinalove
117 predaných ks, 65 hodnotení

Ďakujem a teším sa, že ste nahliadli do mojej galérie. Moja tvorba je inšpirovaná prechádzkami v prírode a samotným lesom.

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »