Žurnál+

Kolekcia CIRKUS (jeseň/zima 2021-22)

P
mamiatami3 predané ks

Jana T. » Tvorba / 2021-09-17 17:00:02 /  1 komentár / 15 lajkov

 


Téma Cirkus pre našu jesenno zimnú kolekciu ma napadla veľmi spontánne,  doma. U nás je totiž bežne ako v cirkuse :D Neustále som pozývaná na dychberúce predstavenia do detskej izby, akrobatické kúsky pri ktorých až mrazí sa robia tiež pomerne často a prisahala by som, že aj kúzla sú u nás na dennom poriadku. Neustále sa niečo odčaruje a nevieme to nájsť, tiež nám nejaké čary špinia tričká, koberce a aj riadov býva viac ako sme podľa mňa zašpinili my ;)

Tak sme dali hlavy dokopy a povedali si, že už nám do tohto krásneho predstavenia z bežného života chýbajú len kostýmy. Predstavujeme vám teda našu jesenno zimnú Kolekciu Cirkus, hravú, neopozeranú a miestami priam magickú.   

Nájdete v nej napríklad originálne teplákové súpravy, v ktorých si deti môžu nacvičovať svoje skvelé kúsky. Magické legíny Stars, ktoré dodávajú nielen šmrnc ale aj odvahu. Krásne čarovné tričká na tému prefíkaných a vynaliezavých zvierat v cirkuse ale aj tričko šaty s pôvabnou no zároveň veľmi odvážnou Akrobatkou kráčajúcou po lane.

 

 


 

A to najlepšie je, že celú kolekciu si môžete ešte dnes aj zajtra vyskúšať a popozerať na Sashe v Tržnici. Čoskoro však začneme novinky pridávať aj na internet. 
 

Prajeme krásny deň !

Komentáre

MirianaOli Krásne detské oblečká a pravdivý textík:)

2021-09-18 11:12:341x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »