Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Rolková

Žurnál+

Vymaľujme si náš každodenný svet

Andrea R. » Nové výrobky / 2018-02-28 11:08:48 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Už sa nevieme dočkať jari, všakže? U nás sa už spod snehu derú tulipány. Inšpirovala som sa jarnými kvietkami a preniesla ich na poštové schránky.
Určite poznáte bežné plechové schránky, ktoré sú súčasťou vstupnej časti domov a bytových domov. Prvý dojem je často rozhodujúci. Maľovaná schránka s motívom tradičných ľudových ornamentov, lúčnych kvietkov a vtáčikov privíta Vašich hostí aj Vás po ťažkom dni prívetivejšie než všedná plechová.
Originálna poštová schránka napovie čo-to o majiteľovi hneď pri bráne, o jeho vkuse a zmysle pre krásu. Štýlová ručne maľovaná schránka dokáže už na prvý pohľad poodhaliť váš štýl a cit aj pre najmenšie detaily. Každá je jedinečný originál a estetický prínos prostrediu, v ktorom sú takéto schránky umiestnené, je nesporný.

Ak túžite po niečom originálnom, praktickom a krásnom zároveň – maľovaná poštová schránka je pre vás skvelá voľba. Maľovaná poštová schránka je tiež ideálnym darčekom, ak hľadáte niečo neopozerané, ak sa chystáte napríklad na kolaudáciu nového domu vašich priateľov alebo na svadbu.

Prvú schránku som maľovala ako svadobný dar pre kamarátku. Aj pre Vás rada vytvorím jedinečný originál, napr. s menom alebo motívom na želanie. Číslo domu v rovnakom štýle tiež nie je problém. Tiež je možné zrenovovať vašu starú poštovú schránku a namaľovať obrázok podľa Vášho zadania.

Alebo sa nechajte inšpirovať a namaľujte si tú svoju schránku sami. Aj keď nás moderná doba naučila používať emaily a teda internetové poštové schránky, ešte stále musí mať každý dom a byt svoju vlastnú poštovú schránku.
Aké by bolo Slovensko krásne, keby v každom dome bola maľovaná schránka. : )

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
malovaneschranky
malovaneschranky
317 predaných ks, 153 hodnotení

Maľované s radosťou - pre radosť... pre dobré správy od r. 2016.

Ak potrebujete rýchle dodanie, kontaktujte ma prosím, niečo vymyslíme.
Každú schránku maľujem ručne štetcami, preto je každá naozaj originál a nie je možné namaľovať dve úplne rovnaké. Do každej dávam to najlepšie, čo viem, roky skúseností a omylov. Autorský originál, ktorý hľadá svoj domov. Moje poštovné schránky sú plechové i drevené, odolné poveternostným vplyvom.
Na želanie primaľujem meno alebo citát, zmením farebnosť alebo motív. Vhodné ako jedinečný darček ku svadbe, kolaudácii, životnému jubileu. : )

PS: je určená pre dobré správy : )
Moje schránky nájdete aj na FB.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »