Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Rolková

Žurnál+

Vymaľujme si náš každodenný svet

Andrea R. » Nové výrobky / 2018-02-28 11:08:48 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Už sa nevieme dočkať jari, všakže? U nás sa už spod snehu derú tulipány. Inšpirovala som sa jarnými kvietkami a preniesla ich na poštové schránky.
Určite poznáte bežné plechové schránky, ktoré sú súčasťou vstupnej časti domov a bytových domov. Prvý dojem je často rozhodujúci. Maľovaná schránka s motívom tradičných ľudových ornamentov, lúčnych kvietkov a vtáčikov privíta Vašich hostí aj Vás po ťažkom dni prívetivejšie než všedná plechová.
Originálna poštová schránka napovie čo-to o majiteľovi hneď pri bráne, o jeho vkuse a zmysle pre krásu. Štýlová ručne maľovaná schránka dokáže už na prvý pohľad poodhaliť váš štýl a cit aj pre najmenšie detaily. Každá je jedinečný originál a estetický prínos prostrediu, v ktorom sú takéto schránky umiestnené, je nesporný.

Ak túžite po niečom originálnom, praktickom a krásnom zároveň – maľovaná poštová schránka je pre vás skvelá voľba. Maľovaná poštová schránka je tiež ideálnym darčekom, ak hľadáte niečo neopozerané, ak sa chystáte napríklad na kolaudáciu nového domu vašich priateľov alebo na svadbu.

Prvú schránku som maľovala ako svadobný dar pre kamarátku. Aj pre Vás rada vytvorím jedinečný originál, napr. s menom alebo motívom na želanie. Číslo domu v rovnakom štýle tiež nie je problém. Tiež je možné zrenovovať vašu starú poštovú schránku a namaľovať obrázok podľa Vášho zadania.

Alebo sa nechajte inšpirovať a namaľujte si tú svoju schránku sami. Aj keď nás moderná doba naučila používať emaily a teda internetové poštové schránky, ešte stále musí mať každý dom a byt svoju vlastnú poštovú schránku.
Aké by bolo Slovensko krásne, keby v každom dome bola maľovaná schránka. : )

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
malovaneschranky
malovaneschranky
296 predaných ks, 150 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Maľované s radosťou - pre radosť... pre krajšie Slovensko.

Vážení, moji milí, srdečne Vás pozývam do môjho druhého obchodíku, kde to vonia drevom. Taktiež vlastná tvorba. : )

https://www.sashe.sk/Woodtimes

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »