Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Ďurišová

Žurnál+

Pánske doplnky z dielničky Magaela... konečne sme sa dočkali

Michaela Ď. » Tvorba / 2019-07-16 07:00:01 /  10 komentárov / 52 lajkov / 508x zobrazený

Magaela je o svete víl a rozprávok, o ženách, ktoré sa neboja chodiť bosé a s otvoreným srdcom, neboja sa vtkať si lúčne kvety do pramienkov vlasov. Naše venčeky už ozdobili nejednu nevestu či dievčinku, no čoraz častejšie sme sa na predajných akciách stretávali s otázkou, či nevyrábame niečo i pre pánov. Hm... kvetinové doplnky pre pánov? Nositeľné?

V našej galérii nájdete stálu ponuku kvetinových pierok pre ženícha, svedka či otcov, no otázky smerovali skôr na niečo iné, na niečo, čo by sa dalo využiť nielen na svadbách. Rozmýšľali sme a vytvorili dizajn trička pre pánov – taký ten sexi bradatý drevorubač s kvetinkami v brade, viete? Inšpiráciou nám bol samozrejme môj manžel Romanko. No tam sme skončili. Žiadne iné nápady neprichádzali... teda, ehm, pár ich bolo, ale o tých vám môžem povedať až po desiatej večer :)

No a potom mi prišla do rany moja kamarátka z Nitry, Henrietka, ktorá vyrába pod značkou Chenya pánske motýliky zo živice a dreva. A zrazu blik. Žiarovka nad hlavou. Čo tak nadviazať spoluprácu a spojiť drevo a živicu s našimi textilnými kvietkami a konzervovanými trávami? Urobiť motýlikov s kvietkami, z ktorých sú naše venčeky či hrebienky, zladiť ženícha s nevestou ešte dokonalejšie a pritom na trh priniesť niečo skutočne originálne, iné a nositeľné aj mimo dňa, kedy bijú svadobné zvony?

Slovo dalo slovo a bolo... prinášame vám novú kolekciu pánskych motýlikov.

Každý jeden motýlik je robený ručne, preto je výnimočný a originálny. Nakoľko drevo i živica sa zakaždým chovajú inak, umiestnenie kvietkov je rôznorodé, a tak zakaždým vzniká jedinečný a neopakovateľný kúsok. Začali sme s pár motýlikmi, ktoré si však získali vaše srdcia, a my sme začali čoraz viac experimentovať. Dnes v našej ponuke nájdete motýliky s čírou, ale i farebnou živicou, s drevom (tmavým i svetlým) či bez, s uhladeným povrchom alebo s 3D štruktúrou. Viazanie je šité ručne a farbu vám vieme po konzultácii prispôsobiť. Nechýbajú folkové motívy, greenery či woodland štýl, ale aj obľúbené ivory a ružové odtiene. Tradičná elegancia alebo boho uletenosť? Nech sa páči, vyberte si...

Okrem ponuky v galérii vám s Heňou vieme vyrobiť motýlika na mieru, a to nielen pre vašu polovičku, ale aj pre synčeka.

Nakoľko však Chenya robí motýliky vo svojom voľnom čase a ich výroba je technologicky náročná, nenechávajte si ich objednanie a výrobu na poslednú chvíľu. Pri výrobe na mieru treba rátať s trojtýždňovou dodacou lehotou. Tiež si treba uvedomiť, že motýlik má svoju veľkosť a hrúbku, rovnako ako kvietky, takže nie všetko sa do motýlika zmestí. Vyberať musíme naozaj miniatúrne a drobné kvietky, no farebne sa vždy vieme prispôsobiť k ostatným vybraným produktom. Pri výrobe na mieru pre vás vždy pripravíme materiál, zašleme vám foto na zhodnotenie a ak budete spokojní, materiál pošleme k Heni na výrobu. Spolu si prejdeme všetky detaily toho, ako by mal ten váš motýlik vyzerať...

Pevne dúfame, že sa vám náš nápad páči a že vás naše motýliky zaujali... budeme sa tešiť na každého pána, ktorý sa rozhodne byť originálnym a rozprávkovým partnerom pre svoju polovičku. Poteší nás tiež spätná väzba od vás, dajte nám vedieť, ako sa vám tento nápad pozdáva...

A tu je ešte niekoľko pánskych motýlikov na ukážku...

Tradičný folk

Obľúbený greenery štýl

Klasické ružové a smotanové tóny

A jedna modrá funny novinka

Komentáre

ivajanotkova Krása:-)))

2019-07-11 12:33:232x

magaela Ďakujeme :)

2019-07-11 12:38:351x

HAPPYpeople Krásna novinka, veľmi pekný a kreatívny nápad. Tie smotanové tóny úplna nádhera:)

2019-07-11 16:09:392x

danculienka tomuto vravím motýlik...keď Boh rozdával talent a kreativitu ja som tam nebola a preto vždy len v dobrom závidím takým ako ste VY..

2019-07-12 12:58:122x

magaela Juuuj, ďakujeme veľmi pekne, sme radi, že sa vám tento nápad páči :)

2019-07-12 14:17:371x

HanKol Perfektne , veľmi originálne a krásne -:)

2019-07-17 04:30:352x

RiaSofia Pekne doplnky:)

2019-07-17 21:17:341x

magaela Juuuj, ďakujeme veľmi pekne :)

2019-07-17 21:27:591x

sandrika veľmi, veľmi vydarené a v záplave drevených motýlikov veľmi originálne osvieženie ...

2019-07-18 09:06:342x

magaela Oh, tak to sa moc tešíme a ďakujeme :)

2019-07-18 13:46:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

magaela
magaela
7463 predaných ks, 2702 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Jedného dňa som začala snívať svoj sen a robiť to, čo ma baví... zhmotňovať v tvorbe všetko to krásne, čo je okolo nás. Volám sa Michaela a som tvorca/zakladateľka/vedúca osobnosť dielničky "Magaela", ktorá vznikla v roku 2013 u nás doma v Rakúsku.

Milé nevesty,

prečítajte si, prosím, pár dôležitých info.

Výroba na mieru je u nás spoplatnená, výška poplatku sa odvíja od hodnoty objednávky. V prípade záujmu o výrobu na mieru je vhodné ozvať sa minimálne mesiac dopredu pred požadovaným doručením produktov.

Produkty v galérii doručujeme do dvoch týždňov, nakoľko predávame i na iných portáloch a predajných galériách. Ak potrebujete niečo doručiť urgentne, informujte sa prosím o dostupnosti alebo nás informujte o želanom termíne doručenia. Pre veľké množstvo objednávok sa môže momentálne dodanie skladových zásob natiahnuť i na tri týždne. Prosím, nenechávajte si preto objednávku na poslednú chvíľu. Ďakujeme za pochopenie.


Tešíme sa na ďalšie krásne spolupráce...S láskou váš Magaela tím (Miška, Romanko, Bajka, Lucka a Nika)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pánsky motýlik Pánsky motýlik "kým slnko zapadne" by magaela
 Páči sa 29 ľudom
55,- €
 - Pánsky motýlik Pánsky motýlik "svieže ráno" by magaela
 2 komentárov
 Páči sa 26 ľudom
55,- €
 - Pánsky motýlik Pánsky motýlik "plná hlava lásky" by magaela
 Páči sa 37 ľudom
55,- €
 - Detský motýlik Detský motýlik "ševelenie trávy" by magaela
 Páči sa 31 ľudom
35,- €
 - Detský motýlik Detský motýlik "sny sa plnia potichu" by magaela
 Páči sa 32 ľudom
35,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »