Žurnál+

Aké sú vianočné trendy tohto roku?

P
magaela17106 predaných ks, 4328 hodnotení

Michaela Ď. » Tvorba / 2023-11-23 13:00:01 /  2 komentáre / 8 lajkov

Ani sme sa nenazdali a už je tu opäť - ten najkrajší čas roku. Čas vianočný, plný lásky, pokoja a rodiny. Aké budú tohtoročné Vianoce? Veríme, že pre každého z nás budú jedinečné a výnimočné, no poďme sa teraz pozrieť na tohtoročné vianočné trendy a na novú kolekciu, ktorú sme si pre vás pripravili :)

 

 

Šťastné a ligotavé

To, čo sa nemení je, že Vianoce sa rok čo rok spájajú so žiarivosťou či ligotom. Svetielka, blikanie ohňa, ligotavý sneh v studených lúčoch slnka... Ani tento rok nebudú krokom vedľa zlaté, strieborné či medené odtiene. Vítané sú všetky ozdôbky, ktoré krásne rozptýlia svetlo z vianočných svetielok. Aj v našej kolekcii nájdete ligotavé doplnky, v ktorých zažiarite pri štedrovečernom stole či na vianočnom večierku :)

 

 

 

Hravosti nie je nikdy dosť

Ak dávate prednosť nežnosti, kombinujte pastelové odtiene ružovej, zelenej, fialovej či modrej. V kurze sú roztomilé ozdoby v podobe rôznych cukríkov, koláčikov či iných maškŕt. Napokon, aké by to boli Vianoce bez sladkých koláčikov? :) V ponuke Magaely ani tento rok nemôžu chýbať obľúbené sladké perníčky...

 

 

 

 

Ružové Vianoce? Barbie trend poznačí aj Vianoce

Tento rok sa svet nechal uniesť novým Barbie filmom a odel sa do ružových tónov. Aj Vianoce budú tento rok ružové. Možno vám táto farba k Vianociam nesedí, ale tento rok sa jej v ponuke vianočných dekorácii nevyhneme. Okrem Barbie odtieňa budú v kurze všetky tóny tejto farby, od púdrovej po fushiu. My sme si pre vás pripravili krásnu dekoráciu v tvare vianočného stromčeku, ktorý si môžete zavesiť namiesto klasického venčeku na dvere, na stenu, alebo aj na vianočný stromček.

 

 

 

Čaro prírody

Jedným z vianočných trendov, ktorý sa stáva čoraz viac populárnejším, je naturálny prírodný dizajn. Drevené dekorácie, sušené pomarnče, jutové mašle, oriešky, šišky či mrazom pohladené bobuľky - nadčasové, univerzálne a vhodné do každej domácnosti... Ak sa rozhodnete ísť smerom k vianočnej klasike, siahnite po červenej, zelenej a zlatej farebnej kombinácii.

 

 

 

 

Hríbiky nielen do kapustnice

Trendom Vianoc 2023 budú hríbiky. Či už farebné a pocukrované trblietkami, alebo v prírodnom dizajne. Hríbikové ozdoby budú hrať tento rok prím. A vianočné muchotrávky nájdete veru aj v našej novej kolekcii :)

 

 

 

 

Vianočná rozprávka

Vianočným trendom tento rok budú aj ozdoby ladené v tematike zimnej rozprávky - zemité teplé tóny doplnené o snehovo bielu, zasnežené stromčeky, ozdoby s prírodnými motívmi - šišky, lesné ovocie či jelenčeky. To všetko by mali dopĺňať zlaté, bronzové a strieborné tóny... Do vianočnej rozprávky sme odeli aj našu najnovšiu vianočnú kolekciu.

 

 

 

 

Luskáčik

Keď sme už pri rozprávke, musíme spomenúť aj Luskáčika. Čarovný príbeh o odvahe a sile lásky, ktorá vychádza z vnútra. Či už Luskáčika poznáte zo stránok kníh alebo z divadelných dosiek, už minulý rok ovládol vianočné trendy a inak tomu nebude ani tento rok. Preto sme si pre vás pripravili aj tri nové brošničky s týmto motívom...Veríme, že vás očaria minimálne tak, ako Kláru Cukrová krajina :)

 

 

 

Vianočnú kolekciu Magaely tvoria dve témy - čarovný rozprávkový les a mrazom pohladené Vianoce. Je plná toho, čo máte najradšej - čeleniek, venčekov a roztomilých brošní na kabát, sveter či čiapku. Tieto doplnky podčiarknu vás sviatočný outfit, dodajú šmrnc vianočnému foteniu, ale budú tiež nádherným a jedinečným darčekom do mikulášskej čižmy či do vianočného balíčku. Či už sa rozhodnete potešiť mamu, kamarátku, dcéru alebo pani učiteľku. V kolekcii tiež nájdete obľúbené vlásenky - drobný malý vlasový doplnok, ktorý urobí váš účes výnimočným. Lebo výnimočné chvíle si zaslúžia výnimočné doplnky :)

 

 

 

 

Prajeme vám krásne a pokojné dni nadchádzajúceho adventu :)

Vaša Magaela

Komentáre

danabortlikova Krásne!

2023-11-18 21:07:291x

magaela Ďakujeme :)

2023-11-18 21:57:17
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kvetinová brošňa "jelenček"  - 16105601_Kvetinová brošňa "jelenček" by magaela
 Páči sa 15 ľudom
21 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »