Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Kovácsová

Žurnál+

Nové GEOMETRICKÉ NÁSTENKY

Zuzana K. » Tvorba / 2018-05-15 17:00:01 /  5 komentárov / 28 lajkov

Po dlhých mesiacoch príprav, výroby, prototypovania a dolaďovania vám konečne môžeme predstaviť nové produkty a s nimi aj novú éru našej značky.  

Zostávame verní geometrii, tá nás neskutočne fascinuje a je pre nás nekonečná studnica inšpirácie. :) Posúvame sa však od betónu, ktorý nás dlho reprezentoval, k novému materiálu - oceli.  O tomto možno nie pre všetkých známom materiáli si môžete prečítať v našom predchádzajúcom žurnáli.

Prejdime teda k samotným produktom.

Sú nimi MAGNETICKÉ GEOMETRICKÉ NÁSTENKY. ❤ 

Jednotlivé tvary nie sú vám, našim zákazníkom, neznáme. Inšpirovali sme sa opäť platónskymi telesami – existuje totiž iba 5 pravidelných trojrozmerných telies. Májú rovnako dlhé hrany, každú jeho stenu tvorí taký istý pravidelný mnohouholník a všetky vrcholy majú rovnakú vzdialenosť od stredu. Nie je to úžasne? :)Nástenky (alebo nástenné dekorácie) sú vyrobené z ocele s povrchovou úpravou – práškovou farbou. Nástenka je vďaka vysokej kvalite, odolnosti proti zlomeniu a poškriabaniu vhodná na každodenné používanie bez obmedzenia.

Oceľ je magnetická a to umožňuje prichytenie poznámok na nástenky pomocou magnetov. Už sa vám na stole nestratia dôležité poznámky, dokumenty, fotky alebo zoznamy. Jednoducho si ich pripnete nad stôl na nástenku.

 

Sú tu nejakí cestovatelia magnetkári? Okrem chladničky si ich môžete primagnetiť aj na naše geometrické nástenky a mať tak svoje nezabudnuteľné zážitky z výletov stále pred očami☺️❤️

Upevnenie na stenu je riešené pomocou háčika s 5 zúbkami, preto si môžete pohodlne nástenku nainštalovať do polohy, aká sa vám páči.

Nástenka je vzdialená od steny 1,5 cm. Všetky inštrukcie k inštalácii nástenky sa nachádzajú vo vnútri balenia, no navrhli sme ju tak jednoducho, že inštaláciu zvládne ktokoľvek. :)

Výborná správa je, že na všetky nástenky máme poštovné zdarma. 

A na záver este pár slov o výrobe. Všetky vzory a jednotlivé komponenty, ktoré sú namontované na nástenke, sme dizajnovali v našej dielni. Takisto aj výroba a dokončovacie práce prebiehali u nás a u našich lokálnych partnerov a teda môžeme s hrdosťou povedať, že je to produkt vyrobený na Slovensku. ❤

Veríme, že oceníte kvalitu a prepracované detaily jednotlivých násteniek, ktoré vydržia veľa veľa rokov. 

Máte už spomedzi nich svojho favorita, ktorý by sa hodil k vám domov? :) 

Komentáre

ELEANOR-patchwork Zaujímavé a zároveň pekné!

2018-05-14 18:57:09

danabortlikova Dobré!

2018-05-14 20:32:16

SEVERANKA Wau to je perfektné :)

2018-05-16 16:31:25

luloface Ďakujeme vám zo ♥️!

2018-05-16 17:53:01

Zafiria krásne a čisté :))

2018-05-19 16:20:08

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
luloface
luloface
237 predaných ks, 82 hodnotení

Luloface sú kontrasty, ktoré sa dopĺňajú. Pracujeme s oceľou, čo je recyklát ďalej plne recyklovateľný. Minimalizmus, čisté línie, geometria. Naša tvorba je lokálna, všetko navrhujeme a vyrábame ručne v našej dielni v Senci.

Poštovné ZADARMO pri nákupe nad 33€ ❤

POZOR pred objednaním tovaru si dobre pozrite popis pod fotkami a prečítajte si prosím OBCHODNÉ PODMIENKY - s potvrdením objednávky s nimi súhlasíte v plnom rozsahu.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Magnetická geometrická nástenka / dekorácia ICOSAHEDRON - 9515282_Magnetická geometrická nástenka / dekorácia ICOSAHEDRON by luloface
 2 komentárov
 Páči sa 34 ľudom
39,- €
 - Magnetická geometrická nástenka / dekorácia MERKABA - 9515304_Magnetická geometrická nástenka / dekorácia MERKABA by luloface
 1 komentárov
 Páči sa 17 ľudom
39,- €
 - Magnetická geometrická nástenka / dekorácia CUBE - 9515313_Magnetická geometrická nástenka / dekorácia CUBE by luloface
 3 komentárov
 Páči sa 38 ľudom
39,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »