Domov » Žurnál+ » Autor: Patricia Stofova

Žurnál+

Kto stojí za značkou Lin?

Patricia S. » Tvorba / 2017-09-04 15:12:06 /  2 komentáre / 41 lajkov / 309x zobrazený

Možno sa to už niektorí z vás sami seba pýtali, keď ste si prezerali naše veci tu na sashe, možno ani nie. No mňa osobne vždy zaujíma, kto stojí za tím výrobkom, po ktorom moje srdce tak piští, aká bola jeho cesta. A tak sme si povedali, že sa vám trochu predstavíme.

Za značkou Lin stojíme dve. Mama s dcérou. Mamina ma už od mala viedla k tvoreniu. Začínala som klasicky, ako asi skoro každé dieťa, s farbičkami a papierom. Keď už som bola trochu staršia, dostala som do ruky aj ihlu a látku. Skúšala som šiť oblečenie, no nikdy to na postave nevyzeralo tak, ako by som si predstavovala. Povedala som si, že by to chcelo univerzálneší produkt. Tašky.

V roku 2010 som sa s malou dušičkou registrovala na sashe pod značkou Stofanell. Šila som textilné tašky z Ikea látok. No tak ako sa rokmi formujú a vyvíjajú ľudia, formovala sa aj moja značka. Menila som strihy, látky aj štýl prezentácie, až som si našla to, čo mi vyhovuje. Šitie už pre mna nebola len zábava, stala sa z toho vášeň, ktorou som sa chcela živiť. A keďže spúšťačom toho celého bola moja mamina, stiahla som ju so sebou a v roku 2015 sme vytvorili značku Lin.

Produkty, ktoré môžte dnes u nás vidieť, vznikli spojením môjho štýlu obliekania sa a mamkiných požiadaviek na tašku, ktorá by jej vyhovovala vo väčśine smerov. Všetky naše produkty šijeme z kvalitných látok a koženiek dovezených z Talianska, ktoré majú vysokú odolnosť voči oderom. A tie vzorované látky? Tie sme si navrhli a nechali potlačiť samé. :)

Šijeme a navrhuje ich pre vás s láskou a radosťou u nás doma. Náš tatino nám pomáha s grafikou a prezentáciou. Je naším najväčším kritikom, ale aj najväčšou podporou. A tie pekné fotky? S tými nám zas pomáha môj priateľ a kamarátky, ktoré vždy radi zapózujú pred objektívom. A vy nám všetku tú energiu, čo do toho všetci dávame, vraciate naspäť, za čo sme vám nesmierne vďačné. :)

Komentáre

.ma.ta.cha Paráda žienky! Nech sa vám darí!

2018-04-10 07:58:05

LEAN prajem nech sa darí :-)

2018-05-05 14:17:53

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
linshop
linshop
262 predaných ks, 100 hodnotení

LIN je nová značka, ktorú ste donedávna mohli poznať ako Stofanell. Ideme s dobou a tak stará značka dostala novú tvár. Prinášame mladým a štýlovým ľuďom fresh dizajnové kúsky, ktoré si zamilujú aj tí, ktorý svoj štýl ešte hľadajú.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »