Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gunišová

Žurnál+

Spoznávate naše produkty?

Michaela G. » Tvorba / 2018-05-25 17:00:01 /  Pridaj komentár / 26 lajkov

Začali sme tvoriť v myšlienke "LESS is more". A neustále sa utvrdzujeme v tom, že "menej je naozaj viac". Snažíme sa posúvať vpred a prehlbovať význam danej myšlienky. Nájdete u nás minimalistické a jednoduché produkty vytvorené pre každodennosť. Priestranné, funkčné a estetické batohy a tašky na ramená alebo do rúk. V jemných naturálnych farbách a do kontrastu v sviežej žltej farbe.

Alojz, Darina, Dorota, Filip, Irena a Katarina to sú mená našej prvej kolekcie. Rozhodli sme sa, že našim produktom dáme mená, ktoré sa nám páčia alebo nám niekoho pripomínajú. Nesú so sebou príbeh a nie sú iba číslami. Majú mená, ktorými ich smelo oslovujeme, a tak sú pre nás o čosi hodnotnejšie. Je to zábavné a tešíme sa na ďalší výber nás a našich priateľov.

Na deti sme nezabudli. Vznikla aj Dorota mini a Katarina mini, ktoré nesú podobu dospelákov. Batohy pre deti sú menšie a bez použitia prírodnej hovädzej kože, aby ich mohli maminky jednoducho oprať v rukách alebo v práčke (30°C).

Naša prvá kolekcia je vyrobená z prírodného režného plátna (60% bavlna, 40% ľan) alebo 100% bavlneného plátna v kombinácii s prírodnou hovädzou kožou. Materiály, vďaka ktorým sú pevné, odolné a spoľahlivé. Kožené časti sú ošetrené a tým čiastočne chránené pred vodou a znečistením. Koža je prírodný materiál so špecifickými vlastnosťami, má nerovnomerný vlas, kresbu, časom tmavne a mení vzhľad. Tieto zmeny nie sú chybou, ale práve naopak, produktu dodávajú ten správny punc. Batohy a tašky šijeme my samy v rodinnej obuvníckej firme v Partizánskom, na obuvníckych strojoch a s riadne pevnými niťami. Takže sa nemusíte ničoho obávať. :)

Produkty značky LESS vyžadujú nenáročnú starostlivosť. V prípade znečistenia batoh, tašku ošetríte vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou a prípravkami určenými na daný materiál (prírodná koža, režné plátno, bavlnený popruh). Nenamáčajte, neperte v rukách ani v práčke a noste ich s radosťou.

Čoskoro Vám predstavíme viac z našej tvorby... Novú upcycling kolekciu. Už sa na to tešíme!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

lessismore
lessismore
33 predaných ks, 24 hodnotení

Značka LESS vznikla v roku 2017 na podnet túžby tvoriť a byť pritom slobodný. Máme radi minimalizmus v dizajne, kvalitu a jedinečnosť. Produkty značky LESS sú vytvorené a ručne vyrobené v Partizánskom.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Alojz Natural - 9418054_Alojz Natural by lessismore
 2 komentárov
 Páči sa 44 ľudom
45,- €
 - Filip Natural - 9416742_Filip Natural by lessismore
 2 komentárov
 Páči sa 65 ľudom
125,- €
 - Irena - 9416771_Irena by lessismore
 2 komentárov
 Páči sa 50 ľudom
30,- €
 - Katarina Natural - 10121657_Katarina Natural by lessismore
 2 komentárov
 Páči sa 117 ľudom
40,- €
 - Katarina Mini - 9418326_Katarina Mini by lessismore
 Páči sa 43 ľudom
25,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »