Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Benková

Žurnál+

Závan babieho leta

Lenka B. » Nové výrobky / 2018-11-25 15:50:12 /  2 komentáre / 4 lajky

Ahojte sashenky, 

Veru prešiel dlhý čas čo som nič nenapísala. Mnohé iste viete, že som mamou troch detí čo automaticky značí, že času je skutočne pomenej. Ani neviem ako deň ujde a ja sa spamätám až keď je vonku tma. Vtedy som rada, že mám chvíľku pre seba. Vlastne aj tento žurnál píšem na papier večer, v kahančeku mi horí sviečka a pri mne pokojne spinká moja najmenšia víla Terinka.

Babie leto bolo už pred pár týždňami no mne nedá, aby som Vám aspoň prostredníctvom tohto článku nepriniesla atmosféru z jesenného fotenia. Fotenie s Lussy prebiehalo na Kopaniciach (časť Krupiny), ktoré v tom čase hýrili jesennými farbami. Príroda je tam krásna, pokojná, dokonale sa hodiaca pre moje tri malé, rozkošné, kvetinové víly. 

Ponuka mojich kvetinových kúskov je skutočne bohatá. Na svoje si prídu nevesty, družičky či fotografaky, ktoré môžu bohato zdobené party využiť pri fotení.

Nezabúdam ani na malé víly pre ktoré som vytvorila čelenky s kvietkami na jednu stranu v rôznych farebných prevedeniach. 

Mojou srdcovkou sú kvetinové venčeky, ktoré sú jemné, decentné a skutočne variovateľné. Môžete si ich dovoliť nosiť aj v bežný deň. Jednoducho ich vpletiete do vlasov prípadne len  položíte na vlasy ako venček. Dokonca k jednému z nich sú aj krásne, vílovské lodičky.

Keďže Vianoce na nás dýchajú z každej strany, ponúkam Vám moje kvetinkové milosti v cene prístupnej každému. Nebudete mať problém ani s balením pretože každý svoj kúsok posielam v darčekovom balení s malým prekvapením.

Verím, že vás moje kvetinky oslovia a urobíte radosť sebe alebo svojim princeznám.

Majte krásne dni :)

Vaša Lenka - lienka 

Komentáre

miu krásne víly, fotky a aj kvetinové kúsky :)

2018-11-25 16:57:40

lenka2811 miu,dakujem velmi pekne :)

2018-11-25 17:19:09

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

lenka2811
lenka2811
141 predaných ks, 61 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Úúúplne celúúú ma pohltili kvietky. Venujem sa výrobe čeleniek, náramkov, opaskov a ďalších kúskov. Kvietky, ktoré používam sú kvalitné starostlivo vyberané. Tvorím ich s láskou popri mojich 3 láskach Vikine, Nikovi a najmenšej Terinke. Ďakujem za

Novinky - party

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Venček"fialôčka" - venčeky - 9909959_Venček"fialôčka" - venčeky by lenka2811
 Páči sa 48 ľudom
9,50 €
 - Lodičky"krásna labuť"  - 10166019_Lodičky"krásna labuť" by lenka2811
 Páči sa 51 ľudom
25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte