Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Benková

Žurnál+

Máj lásky čas

Lenka B. » Tvorba / 2018-05-09 07:00:01 /  Pridaj komentár / 16 lajkov

Už začal ten sladký mesiac plný láááásky. Pred pár rokmi sa mi máj spájal s mávatkami, alegorickými vozmi, hymnou, ktorá hrala o 106 z ampliónov a dnes už vnímam máj ako mesiac srdiečok, svadieb, lásky, radosti a šťastia. Keď k tomu pridáme rozkvinuté stromy je to úúúúplná dokonalosť. 

Keď jarné lúče slniečka tak sviežo hrejú :). V blízkosti domov na malom kopčeku, tam kdesi v tráve sme našli milé miesto pre pár sviežich kúskov z mojej dielničky. Veď jar má toľko farieb, tepla a sviežosti. 

Preto som si aj ja v mojej lienočkovej dielničke povedala, že vytvoriť zopár svadobných podväzkov nebude na škodu :). Ponúkam vám malú ukážku svojich dielok, ktoré opäť nafotila moja skvelá fotografka Lussy (LS Photo) a modelku už nemusím ani predstavovať, opäť moja Viki.

Prvým podväzkom je "levaduľové pohladenie". Biela ruzička spolu s pivonkou v cappuccino farbe robia spoločnosť kvietku levandule. V strede sa pekne vyníma strieborné srdiečko.

Druhým v poradí je svadobný podväzok "lúka plná kvetov". Tak trošku folklórne vyzerajúci podväzok s margarétkou, žltou ružičkou a lupienkami hortenzie je ako kvetinová lúka.

Ako tretí sa predstaví svadobný podväzok "v ružovom sade". Je výrazne ružový a práve to ho robí jedinečným.

Z úplne iného súdka je podväzok "modré z neba". Jemnosť a jednoduchosť spojená bielou a svetlo modrou vytvárajú dojem modrej oblohy. 

Pre milovníčky romantiky tu mám svadobný podväzok "romantický deň". Aj vďaka jemným kvietkom na tomto podväzku sa budete cítiť ako z čias dávno minulých.

Podväzky sú trošku netradičné, či už farebne, alebo tým, že základom sú textilné kvietky na elastickej čipke či tenkej gumičke olemovanej striebornou nitkou. Sadnú každej nôžke keďže sú elastické (veľkosť je 50cm). Pekne držia na nohe a spod šiat nebudú "vykúkať".

A ako tip: sú vhodné aj ako nežná čelenka či venček.

Textilné kvietky sú mojím hlavným materiálom, z ktorého tvorím originálne kúsky pre víly, nevesty či dievčatá folkloristky. Keď nastane čas čepčenia ako doplnok poslúžia kvetinové party na modernejší spôsob. Kvietky sú jemné, kvalitné a party sú ľahučké ako pierko. Dlhé stuhy patria k partám, preto ich nájdete aj na mojich kúskoch.

A ako tip: sú vhodné aj ako nežná čelenka či venček.

"Kvetinky" k vám prídu nežne uložené v peknej krabičke zabalené do jemného papiera s malou drobnosťou pre pekný deň.

Dievčatá, ak si niektorá nájdete ten svoj podväzok, bude mi radosťou :)

Lenka - lienka

Foto: LS Photo
Modelka: Viktória
Veľkosť: 50

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

lenka2811
lenka2811
141 predaných ks, 61 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Úúúplne celúúú ma pohltili kvietky. Venujem sa výrobe čeleniek, náramkov, opaskov a ďalších kúskov. Kvietky, ktoré používam sú kvalitné starostlivo vyberané. Tvorím ich s láskou popri mojich 3 láskach Vikine, Nikovi a najmenšej Terinke. Ďakujem za

Novinky - party

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »