Lenka D. » Tvorba / 2025-01-26 14:46:46 / Pridaj komentár /
8 lajkov
Volám sa Lenka a od roku 2018 sa s láskou a vášňou venujem tvorbe jedinečných šperkov. Pre mňa nie sú šperky len ozdobou, sú umeleckým dielom, v ktorom prepájam energiu farieb, vibrácie a krásu minerálov. Každý kúsok, ktorý vytváram, je osobitým vyjadrením.
Sústreďujem sa na detaily, ktoré robia šperk unikátnym. Každý minerál a komponent si starostlivo vyberám a kombinujem tak, aby vytvoril harmonický celok, ktorý osloví vaše srdce.
Okrem autorských šperkov ponúkam aj možnosť vytvorenia šperkov na mieru, prispôsobených vašim osobným želaniam, dátumom narodenia či symbolickým významom. Vytváram tak šperky, ktoré sú nielen krásne, ale aj hlboké a plné významu.
Tvorba šperkov je pre mňa procesom, ktorý ma napĺňa radosťou a pokojom. V každom šperku zanechávam kúsok seba, preto sa teším, keď sa stanú vašimi osobnými talizmanmi.
Šperky, ktoré ťa budú sprevádzať v každodenných chvíľach, pripomínajúc ti krásu, silu a jedinečnosť tvojej duše.
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Šperky, ktoré ťa budú sprevádzať v každodenných chvíľach, pripomínajúc ti krásu, silu a jedinečnosť tvojej duše.
23.5-25.5.2025 URBAN MARKET, OD Bratislava, Kamenné námestie, Bratislava
30.5.-31.5 MAME MARKET, Východoslovenská galéria, Košice
30.05.-1.6. LáskaMier, Tribe Festival, Hotel Polianka, Krpáčovo
Pôvodné meno lenaforwomen
Najlepšie žurnály mesiaca
Viac »