Baranička 100% ovčia vlna s brmbolcami

Baranička 100% ovčia vlna s brmbolcami

45 €
Dostupnosť: Skladom 21 ks
Možná okamžitá platba kartou.

Varianty:











Najskôr zvoľte variant
Hodnotenia značky: 3279
Počet hodnotení: 3279
Priemerné hodnotenie: 99.3%


Všetko bolo v poriadku - Všetko bolo ok

Marselita7


Rýchle dodanie a veľmi precízne spracovanie

Hromadova78

Cena a spôsob dopravy:

  • Slovenská pošta - na adresu +4 €
  • Slovenská pošta - na poštu / Balíkobox +4,50 €
  • Packeta +4,50 €
  • Osobný odber zdarma
  • Packeta +5,50 €
  • Slovenská pošta - na adresu +6 €
  • Packeta +7 €
  • Slovenská pošta - na adresu +8 €
  • Slovenská pošta - na adresu +10 €
Poštovné zdarma pri objednávkach od 150 €

 UPOZORNENIE! 
✔︎U väčšiny produktov je potrebný obvod hlavy- presný.Je to taká istotka.Stačí zadať do poznámky v objednávke alebo správou.Ak ale nemáte možnosť merať, nevadí, zaobídeme sa :-)
Nič sa nestane, ak vytvoríte objednávku bez zadania veľkosti ..detaily si preberieme v správe...
♠ Všetky čiapky a doplnky v ponuke možno ušiť pre deti a dospelých.Takže aj keď vidíte niečo v detskom prevedení, dá sa vyhotoviť aj v dospeláckom .a naopak. :-)
♠Ak vám balíček súri, zaznačte prosím v objednávke, alebo mi napíšte, určite sa dohodneme, rada Vám vyhoviem ako budem môcť ♥
♠ Berte prosím na vedomie, že ak svieti produkt SKLADOM-nemusí byť vždy skladom práve tá vaša veľkosť alebo odtieň. Takisto aj doba vyhotovenia, sa môže mierne líšiť .Informujte sa.Ďakujem

38 ľuďom sa to páči

Vlnená baranica určená do zimného chladného počasia.

Snáď už ani teplejšia byť nemôže :-)

Vyhotovenie pre bábätká, deti, ženy i mužov.

Ušitá je komplet zo 100% ovčej vlny. Aj vrchná časť aj  vnútro . Na výber je 10 krásnych odtieňov. Vyhotovená je strojom a ručným šitím.

Vlna má  termoregulačné vlastnosti. Čiapka bude hriať počas chladných dní .Je veľmi teplá, vlna pohlcuje pachy a pot. Hlava sa v nej nespotí.

Materiál spĺňa požiadavky Oeko-Tex Standard 100 Product class II, RWS – Responsible Wool Standard  čiže čiapka je vhodná pre atopikov a deti s citlivou pokožkou. 

ošetrovanie:

Vlnenú baranicu  netreba prať, stačí ju  vyvetrať na čerstvom vzduchu. Prípadne vyprášiť alebo vysávačom povysávať prach. 

Ku baranici sa dajú zakúpiť aj čižmičky

Fotografie :  Michaela Dauteová

Veľkosť: na mieru
skladom 1ks piesková(na fotkach) na oh cca 45-47cm (6mes-24mes)ostatné velkosti a odtiene na mieru.. velkost ,resp obvod hlavy zadavajte v poznamke objednavky
Materiál: 100% vlna, merino vlna
Spôsob výroby: strojové šitie, ručné šitie
Hmotnosť: 300 g

Tagy:  deti    detské čiapky    čiapky na uši    béžová    Zima    sneží    zima    sneh    slniečko    úsmev    mráz    lístie    šťastie  

Hodnotenia súvisiaceho výrobku


Výborné! Super komunikácia, doručenie vtedy ako bolo sľúbené a nádherná kukla pre mesačné bábätko. Ďakujem :)
Petra Č.


Kukla prišla presne podľa predstáv. Oceňujem komunikáciu a rýchle vybavenie. Ďakujem!
Petra K.


Ďakujem za pekný čepček.
Martina Z.


Čiapka je perfektná, pôsobí luxusne ;). Kvalitne a krásne ušitá, farba naživo ešte krajšia - viac dohneda.Myslím,že ju ponosíme dlhšie. Skvelá kúpa.
Margaréta S.


Spokojnosť, ďakujem.
Katarína K.

Súvisiace kategórie a vyhľadávania

Detské čiapky s brmbolcom
Katalógové číslo výrobku: 7243503, Ponuka vložená: 2022-12-04T16:24:53