Domov » Žurnál+ » Autor: Patrícia Tomášová

Žurnál+

Stiahni si - Menovky na darčeky

Patrícia T. » Nové výrobky / 2020-12-19 10:41:15 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Tak do tretice vám prinášame ďalšiu malú pozornosť. Pripravili sme pre vás menovky na darčeky. U nás sme si dlho dávali darčeky v darčekových taštičkách, ktoré sme stále točili dookola, lebo nám prišlo zbytočné tvoriť zas nejaký zbytočný odpad. Tento rok sme toto rozhodnutie trošku zmenili a to práve kvôli nášmu drobcovi. Nech má radosť.

Kúpili sme recyklovaný hnedý baliaci papier a ja som zo zemiakov vyrezala pečiatky v predstave, že si s drobcom urobíme tvorivú chvíľku a začneme našu milú malú tradíciu.. Omyl.. Farba bola všade a zemiaky mierili skôr ku ústam ako na papier. Veľmi rýchlo som pochopila, že tudy cesta nevede a tento plán si uchovávam na ďalšie roky, až bude táto naša spolupráca jednoduchšia.

Na darčeky som perom napísala meno, komu darček patrí, ale nebolo to ono, tak mi napadlo, že si to proste pýta nejaké menovky. Práve tie si môžete zadarmo stiahnuť tu a vytlačiť raz, dvakrát, možno aj trikrát, podľa počtu darčekov.

Zároveň sa vám takto chceme poďakovať za priazeň a objednávky (aj keď ich v tejto koronovej situácii nebolo toľko, koľko by sme si priali - ale o to viac sme si každú jednu vážili). Prajeme vám krásne prežitie vianočných sviatkov. Dávajte na seba pozor a zostaňte zdraví.

Patra

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

laskouzdobena
laskouzdobena
469 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Aktuálne platný kód MDDLZ5%
-zľava 5% platí pre prvých 5 zákazníkov (najneskôr však do 1.6.2024)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »