Domov » Žurnál+ » Autor: Daniel Legát

Žurnál+

Tie najkrajšie chvíle ♥

Daniel L. » Blogy / 2019-07-11 07:00:01 /  2 komentáre / 15 lajkov

Keď som bola tehotná s touto Nádherkou, nevedela som si predstaviť, aký je to pocit dojčiť dieťatko (logicky, že? :D ). Avšak ani na sekundu som nezapochybovala o tom, že to zvládneme a že sa bude Elizabeth dojčiť až do samoodstavenia.

Po našom krásnom domácom pôrode som si malinkú položila na bruško a ona sa sama doplazila k prsku a prisala sa. Až v tom okamihu som sa rozplakala a nikdy na ten úžasný a neopísateľný pocit nezabudnem. Bolo to čarovné a nadpozemské.

Náš pôrod a dojčenie sú mojimi najkrásnejšími zážitkami v živote. Síce som si prešla aj veľmi náročným obdobím, čo sa týka dojčenia, ale moje vnútorné vedenie mi správne hovorilo, že sa cez to určite dostaneme a ľutovať nebudeme. A veru ani neľutujem.

Kojenie je naozaj nádherné a ďakujem za každý deň, ktorý môžem stráviť v tomto silnom prepojení s mojou dcérkou. Dojčenie nás prepojilo a bude nás držať v spojení ešte dlho.

Okrem krásnych chvíľ nám kojenie prinieslo aj skvelý nápad a otvorilo nám ďalšiu tvorivú cestu, na ktorú sme vykročili založením značky LásKOJO. Keďže sama viem, ako veľmi je dôležité pre dojčiace maminky cítiť sa pohodlne, príjemne a krásne, začali sme navrhovať kojo-oblečenie, ktoré spĺňa všetky tieto potreby.

Všetky kúsky testujem na sebe a môžem s čistým svedomím skonštatovať, že naše oblečenie všetky tieto aspekty spĺňa :) 

na fotkách sú šaty na dojčenie LásKOJO ,,Levanduľové Srdce” 

Komentáre

AnitArt Tak nech sa vám darí s novou značkou. Pamätám si aj ja na svoje chvíle kojenia, nebolo to zo začiatku jednoduché, aj som si poplakala, ale nakoniec som bola šťastná, že som kojila :-)

2019-07-08 14:08:41

laskojo Ďakujeme, my sme to mali na začiatku tiež náročné ale zvládli sme a odvtedy je to krááásne. :)

2019-07-18 13:57:12

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šaty na dojčenie-LEVANDUĽOVÉ SRDCE - 10829749_Šaty na dojčenie-LEVANDUĽOVÉ SRDCE by laskojo
 Páči sa 8 ľudom
63,70 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »