Žurnál+

Leto pri vode

P
lanatvori427 predaných ks, 171 hodnotení

Svetlana P. » Tvorba / 2023-06-22 17:00:01 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Horúce počasie láka k vode, otvorili kúpaliská a rozbiehajú sa aj dovolenky. Verím, že plavky už máte pripravené a ja vám ponúkam ešte ďalšie skvelé kúsky do letnej výbavy.

Ľahučké, vzdušné plážové pončá z bavlneného mušelínu pre celú rodinu - už nielen detské a dámske, ale najnovšie aj pánske. Ponuka je tento rok široká - pončá si môžete vybrať až v 12 farbách, novinkou je nádherný sýty vínový, modrý a tmavosivý mušelín. 

 

 

Pončá sú ideálne na nosenie kedykoľvek pomedzi kúpanie, na hranie pri vode, poludňajší oddych, do plážového bufetu, ale aj do aquaparku, na kúpalisko, plaváreň alebo na plavecký výcvik. Z vašich správ viem, že ich rovnako ako my doma, nosíte jednoducho komplet celú dovolenku, celé leto k vode a deti aj na balkón k nafukovaciemu bazéniku :)

 

 

Pončá super sedia a zakryjú celé telo, napríklad aj keď chcete nechať vyschnúť plavky.

Dievčatá a ženy si k pončám môžu zladiť aj mušelínové scrunchie gumičky, ktoré neťahajú a netrhajú letom namáhané vlasy.

Pre najmenšie bábätká nájdete v mojej ponuke veľké mušelínové osušky s univerzálnym využitím - ako uterák, prikrývku, podložku, zatienenie proti slnku,...

 

 

Super praktickým kúskom sú aj nepremokavé vrecká na plavky. Šijem ich z kvalitnej polyesterovej látky s hydrofóbnou úpravou. Veľké sú tak akurát, zmestíte do nich štvoro plaviek vrátane pánskych šortiek, menších detských a bikín aj viac.

 

 

V tejto sezóne majú vrecká nové farby - tmavomodrú, sýtu žltú a tmavú fialovoružovú. Zmenou prešlo aj zatváranie - vrecká majú zips a šikovné uško na prenášanie.

V ponuke zostalo ešte aj zopár kúskov z minuloročnej sezóny, ktoré sa zaťahujú šnúrkou s plastovou brzdičkou v staroružovej, olivovej a smotanovej farbe.

Verím, že si vyberiete a zažijete krásne a pohodové leto.

Lana

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Detské plážové pončo - 13568538_Detské plážové pončo by lanatvori
 4 komentárov
 Páči sa 112 ľudom
35 €
 - Scrunchie gumička - 14578043_Scrunchie gumička by lanatvori
 Páči sa 24 ľudom
4,50 €
 - Dospelácke plážové pončo - 15680280_Dospelácke plážové pončo by lanatvori
 2 komentárov
 Páči sa 30 ľudom
45 €
 - Mušelínová osuška - 15852090_Mušelínová osuška by lanatvori
 Páči sa 29 ľudom
23 €
 - Vrecko na plavky - 15719041_Vrecko na plavky by lanatvori
 Páči sa 37 ľudom
12 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »