SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Krúžky Vškole

Žurnál+

Urob niečo pre detský úsmev

Krúžky V. » Osobné Blogy / 2016-06-08 13:35:52 /  Pridaj komentár / 1 lajk

        Chceš aj ty pozitívne meniť budúcnosť detí? Poď urobiť niečo pre detský úsmev. Pridaj sa k nám!

        Sme občianske združenie Krúžky v škole, poskytujeme zmysluplné a zábavné trávenie voľného času pre deti vo veku od 3 do 15 rokov. Naše krúžky sú dverami do sveta a my chceme deťom otvoriť čo najviac takýchto dverí, aby mali možnosť nájsť takú aktivitu, ktorá ich skutočne baví a prináša im radosť. Našim poslaním je pomáhať deťom tvoriť si svoj svet a svoju budúcnosť.
         Víziou je, aby každé dieťa malo možnosť objaviť svoje nadanie a radosť z nejakej aktivity. V deťoch budujeme návyk, aby sa v živote venovali nielen povinnostiam, ale aj činnostiam, ktoré ich robia skutočne šťastnými. Radostná aktivita nie je nevyhnutne naviazaná na finančnú odmenu či uznanie v spoločnosti. Je to čistá radosť. Ľudia zo Sashe to určite dobre poznajú.
         Krúžky prebiehajú v školách a škôlkach vo všetkých bratislavských mestských častiach, v Pezinku, Senci, Chorvátskom Grobe a v Ivanke pri Dunaji. Za dva roky nášho pôsobenia sme získali priazeň viac ako 2000 detí a aktuálne pôsobíme na 80tich školách a škôlkach. V ponuke máme 25 rôznych typov krúžkov (športových, tanečných, umeleckých a edukatívnych).HĽADÁME LEKTOROV

        V súčasnej dobe rozširujeme sieť lektorov. Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem svoje skúsenosti poslať ďalej tým najvzácnejším - deťom. Lektori na našich krúžkoch deti podporujú a rešpektujú, odhaľujú a rozvíjajú ich talent a radosť pre danú činnosť. Pre lektorov poskytujeme školenie zdarma, vlastné unikátne metodiky a prácu v priateľskej atmosfére.
        Chcel by si sa aj ty stať súčasťou spoločnosti, ktorá ponúka deťom zmysluplné trávenie voľného času? Máš chuť vzdelávať deti v niečom v čom si dobrý, čo ťa baví? Tak neváhaj a pošli svoj životopis na lektori@kruzkyvskole.eu. Lektorom sa môže stať každý, kto pôsobí v Bratislave a okolí, kto má skúsenosti s vedením detí a vášeň pre to, čo robí. 

   

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

kruzkyvskole

OZ Krúžky v škole
Miletičova 16, 821 08 Bratislava

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »