Domov » Žurnál+ » Autor: JANA TROPPOVA

Žurnál+

Tancujúce zvieratká

JANA T. » Tvorba / 2020-05-14 07:00:01 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Dovoľte mi predstaviť Vám nových členov našej SLOVENSKEJ KORKOVEJ RODINKY. Sú to tri zvieratká, stále tancujúca SLIEPOČKA KIKO, veľmi čistotný JEŽKO ZO ZÁHRADKY a tretím členom je JEŽKO Z LESÍKA. Oplatí sa čítať až do konca, pretože tam nájdete jedno prekvapko. :)

Všetky tri zvieratká sú naše nové balančné hračky. V niečom sú rovnaké, ale naopak v niečom šibalsky iné. Postupne Vám ich predstavím a začnem s JEŽKOM V LESE. Práve tento ježko je najjednoduchší pre hru, preto ho odporúčame pre detičky vo veku 2+.

 

 

Balančná hračka JEŽKO V LESE potrápi deti pri ukladaní záťažových prvkov na chrbát ježka. Samotné prvky sa líšia tvarom a hmotnosťou. Drevené lieskové oriešky sú ťažké a zároveň hladké na dotyk. Korkové hríbiky sú zasa ľahké a na dotyk pórovité. 

 

 

Ďalším členom našej balančnej rodinky je JEŽKO NA ZÁHRADE. Korkový ježko má oranžové korkové pichliačiky, pomedzi ktoré sa dieťa snaží naukladať korkové lístky a valčeky. A drevené lieskové oriešky. 

Valčeky nám ukladanie prvkov sťažujú, pretože sa stále kotúľajú. Odporúčaný vek pre túto hračku je 3+

 

 

Tretím členom našej rodinky je SLIEPOČKA KIKO. Ejha toto by ste veru nečakali, ale pri nej sa zapotíme aj my dospelí. Verte mi. Keďže Kiko je už náročnejšou balančnou hrou, ku ktorej patrí aj interaktívna kocka, odporúčaný vek je 4+. Sťažili sme túto hru ako sme len mohli, opäť sme sliepočku doplnili o korkové červené vajíčka, drevené prírodné vajíčka a korkové kuriatka, ktoré nám ako-tak budú pomáhať počas hry. Tak rýchly preklik na naše zvieratká, kde sa dočítate detailne aj pravidlá hry. :)

 

A kto dočítal do konca, dozvie sa, že tieto naše balančné hračky si môže zakúpiť s 10% zľavou. Táto zľava je platná od 9.5.2020 do 8.6.2020. Kód zľavy: P9BAQP.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
korkii
korkii
47 predaných ks, 26 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v našom malebnom obchodíku plnom tvorivých nápadov, kde nielen detská, ale aj duša dospelého človeka nájde to pravé pre seba. :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Balančná hra SLIEPOČKA KIKO - 11758143_Balančná hra SLIEPOČKA KIKO by korkii
 3 komentárov
 Páči sa 71 ľudom
28,- €
 - Balančná hračka JEŽKO NA ZÁHRADE - 11864301_Balančná hračka JEŽKO NA ZÁHRADE by korkii
 Páči sa 45 ľudom
24,- €
 - Balančná hračka JEŽKO V LESE - 11864817_Balančná hračka JEŽKO V LESE by korkii
 Páči sa 19 ľudom
24,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »