Domov » k-bbf » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

6

Veselé farby jesene

Niektorí ľudia vravia, že jeseň je pochmúrne obdobie. Pre mňa je to najkrajšia časť roka. Príroda nám denne predvádza, aká je parádnica. Každý deň je iná. Vnesme aj my farby do týchto dní a nalaďme sa na veselú nôtu. Veď s úsmevom ide všetko ľahšie.  1komentár »
* * *
12

Adventný kalendár

Keby som bola malým dievčatkom, tešilaby som sa každé ráno vyberať nejaké malé kúzelné prekvapenie z krásneho adventného kalendára.... Kúzelné, kvôli tomu krásnemu momentu očakávania, kedy radosť a šťastie rozvibrujú každú bunku toho malého telíčka a rozžiaria očká... Pridaj komentár »
* * *
Stránka: 1


k-bbf
k-bbf
282 predaných ks, 146 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Ahojte a Vitajte v mojej virtuálnej galerií. Mojou veľkou vášňou a koníčkom je maľovanie. Zameriavam sa hlavne na ilustracie. V mojom ilustrovanom svete nájdete mestá, domy, stromy a ešte všeličo iné. Ďakujem za návštevu. Kristína - kbbf

Moje maľby som sa rozhodla predávať ako originály, z dôvodu že chcem mojim kupujúcim poskytnúť niečo, do čoho som vložila svoju energiu, čas a srdce. To však neznamená, že keď sa vám zapáči niektorá z predaných malieb, že ju nemôžete mať. Keby sa vám zapáčila niektorá maľba z predaných malieb, ktoré nájdete v sekcii predané vecičky, tak ma kľudne kontaktujte a ja ju namaľujem v takom istom štýle a takými istými farbami ako predtým. Samozrejme bude určite o kúsok odlišná, pretože zas to bude len original. :-) Taktiež, ak by ste chceli nejakú maľbu na mieru, podľa vašej fantázie, veľmi rada vám ju namaľujem.
Nakoľko maľujem už aj digitálne, tak v mojom obchodíku nájdete aj reprodukcie mojich autorských ilustrácií a pohľadnice ktoré vám ponúkam vytlačené na kvalitnom grafickom papieri. Prajem vám krásny dník :-)