Domov » Žurnál+ » Autor: Kristína Kemeníková

Žurnál+

Ilustrácie zo šuflíka

Kristína K. » Tvorba / 2017-12-19 06:55:01 /  7 komentárov / 42 lajkov

Ahojte kamaráti,

dnes som hľadala jednu moju maľbu. Nenašla som ju. Našla som ale v šuflíku obálku, kde som mala vložené moje staršie maľby z tohoto roku. Tak som sa začala medzi nimi prehrabávať a vybrala som zopár kúskov, o ktoré sa s vami chcem podeliť. 

Sú to ilustrácie, ktoré som maľovala popri domčekoch, ale nedala som ich do mojej galérie. Tak ma napadlo, že možno si zaslúžia jednu šancu a mohli by sa niekomu páčiť a spraviť mu radosť.

Tieto ilustrácie sú z rôznej tematiky.  Často maľujem len tak, čo mi napadne, alebo z nejakej spomienky vznikne obrázok. Veľmi rada do svojej tvorby zaraďujem folklórne prvky a motívy. 

Obzvlášť rada maľujem a vymýšľam nejaké atypické maľby, kde trošku aj logicky musím veci premyslieť a namaľovať. 

Tieto maľby sú namaľované na akvarelovom papieri, ktorý som narezala na rôzne veľkosti. Takže obrázky sú atypického tvaru a majú rôzne miery. Niektoré sú menšie a dali by sa použiť aj ako pohľadnice, čo je celkom zaujímavé, poslať niekomu ručne maľovaný obrázok. 

Babička nesmie chýbať. :-)

V mojej galérií nájdete všetky maľby a ešte zopár mám schovaných doma, ale verím, že príde aj ich čas. Touto príležitosťou sa vám všetkým chcem poďakovať za krásne slová, komentáre, povzbudenie, myšlienky a lásku, ktorú ste mi tento rok odovzdali. Nesmierne si to vážim a mám z toho veľkú radosť, že môžem byť súčasťou Sashe komunity. Komunity šikovných, jedinečných, krásnych bytostí, ako ste vy tu všetci. 

Prajem Vám krásne sviatky, prežite ich s láskou v srdci a veľkou pohodou. Do budúceho roku Vám želám, aby ste hlavne boli zdraví, aby ste naďalej vytvárali také krásne vecičky ako doteraz a aby ste ku všetkému pristupovali s láskou a pokorou. Kika 

Komentáre

miu Originálna tvorba, veľmi milé kresbičky. :)

2017-12-19 09:43:421x

k-bbf Miu dakujem krásne ;-)

2017-12-19 10:33:29

etede Originálne, tvoj rukopis je na každej kresbičke, veľa tvorivého elánu do budúcnosti, už teraz sa teším na ďalšie!

2017-12-19 14:17:341x

Handmade.Dafi Oooo tie sú peknučké :)

2017-12-19 15:03:311x

Sandante jedna krajšia, ako druhá :))) vybrať si je ťažko ... pekné sviatky !

2017-12-19 15:44:121x

MariaHelen Veľmi milé obrázky, potešili mi oči :)

2017-12-19 17:08:471x

k-bbf Priatelia ďakujem krásne za komentáre a pekne myšlienky :-) ste super :-)

2017-12-20 16:21:09

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

k-bbf
k-bbf
597 predaných ks, 266 hodnotení

Ahojte a Vitajte v mojej virtuálnej galerií. Mojou veľkou vášňou a koníčkom je maľovanie. Zameriavam sa hlavne na ilustracie. V mojom ilustrovanom svete nájdete mestá, domy, stromy a ešte všeličo iné. Ďakujem za návštevu. Kristína - kbbf

Moje maľby som sa rozhodla predávať ako originály, z dôvodu že chcem mojim kupujúcim poskytnúť niečo, do čoho som vložila svoju energiu, čas a srdce. To však neznamená, že keď sa vám zapáči niektorá z predaných malieb, že ju nemôžete mať. Keby sa vám zapáčila niektorá maľba z predaných malieb, ktoré nájdete v sekcii predané vecičky, tak ma kľudne kontaktujte a ja ju namaľujem v takom istom štýle a takými istými farbami ako predtým. Samozrejme bude určite o kúsok odlišná, pretože zas to bude len original. :-) Taktiež, ak by ste chceli nejakú maľbu na mieru, podľa vašej fantázie, veľmi rada vám ju namaľujem.
Nakoľko maľujem už aj digitálne, tak v mojom obchodíku nájdete aj reprodukcie mojich autorských ilustrácií a pohľadnice ktoré vám ponúkam vytlačené na kvalitnom grafickom papieri. Prajem vám krásny dník :-)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Morská panna ilustrácia / originál maľba - 8953046_Morská panna ilustrácia / originál maľba by k-bbf
 Páči sa 10 ľudom
6,- €
 - Folk ilustrácia / originál maľba - 8953056_Folk ilustrácia / originál maľba by k-bbf
 Páči sa 21 ľudom
8,- €
 - Pastier  ilustrácia/ originál maľba - 8953066_Pastier ilustrácia/ originál maľba by k-bbf
 Páči sa 14 ľudom
6,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »