Domov » Žurnál+ » Autor: Kristína Kemeníková

Žurnál+

Biela - nebiela keramika

Kristína K. » Tvorba / 2015-10-21 18:36:44 /  3 komentáre / 14 lajkov

Biela je krasna. No niekedy na nej chyba nieco. Presne to, co biela vie vyzdvihnut tym, ze je biela.

Vzdy sa mi pacilo, ked som videla taniere, ktore su ine.  Su originalne, jedinecne. Tak som sa rozhodla, ze z bielych tanierov spravim nejake ine, farebnejsie. Malovala som podla nalady. Niekedy to boli rozne ornamenty mandali, alebo kvety. Podarila sa mi aj balerina ale aj rozne folklorne ornamenty. Bodky dostali tiez svoje  miesto. 

Velmi ma bavi malovanie. Tento krat sa mi pod ruky dostala keramika. Kto vie co to bude nabuduce?  

Komentáre

JanaFabry krásne,originálne :-))

2015-10-21 18:43:22

k-bbf Dakujem :-)

2015-10-21 19:47:39

Wandaluzia krásne :)

2015-10-23 12:39:03

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

k-bbf
k-bbf
597 predaných ks, 266 hodnotení

Ahojte a Vitajte v mojej virtuálnej galerií. Mojou veľkou vášňou a koníčkom je maľovanie. Zameriavam sa hlavne na ilustracie. V mojom ilustrovanom svete nájdete mestá, domy, stromy a ešte všeličo iné. Ďakujem za návštevu. Kristína - kbbf

Moje maľby som sa rozhodla predávať ako originály, z dôvodu že chcem mojim kupujúcim poskytnúť niečo, do čoho som vložila svoju energiu, čas a srdce. To však neznamená, že keď sa vám zapáči niektorá z predaných malieb, že ju nemôžete mať. Keby sa vám zapáčila niektorá maľba z predaných malieb, ktoré nájdete v sekcii predané vecičky, tak ma kľudne kontaktujte a ja ju namaľujem v takom istom štýle a takými istými farbami ako predtým. Samozrejme bude určite o kúsok odlišná, pretože zas to bude len original. :-) Taktiež, ak by ste chceli nejakú maľbu na mieru, podľa vašej fantázie, veľmi rada vám ju namaľujem.
Nakoľko maľujem už aj digitálne, tak v mojom obchodíku nájdete aj reprodukcie mojich autorských ilustrácií a pohľadnice ktoré vám ponúkam vytlačené na kvalitnom grafickom papieri. Prajem vám krásny dník :-)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »