Domov » Žurnál+ » Autor: Juraja Scheinerova

Žurnál+

Vernostný program a Garancia najnižšej ceny v mojom obchodíku.

Juraja S. » Zľavy a súťaže / 2017-01-03 16:12:37 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

S príchodom nového roka 2017 pribudne čoskoro v priebehu pár dní do ponuky v obchodíku množstvo nových komponentov a ďalšie ešte čakajú na nafotenie, zaviedla som pre stálych zákazníkov „Vernostný program“ a zavádzam niečo ako „Garanciu najnižšej ceny“ tu na sashe. Zároveň všetkým prajem všetko dobré v novom roku, veľa úspechov, zdravia, lásky...

Tohtoročné čerstvé novinky:

Garancia kvality - to je skôr starinka, ale pretrváva naďalej :-)
Mojim cieľom je ponúknuť vám kvalitné komponenty z chirurgickej alebo nerezovej ocele za rozumné ceny. Pred odoslaním objednávky preto starostlivo preberám a prezerám jednotlivo komponenty a do objednávky vám balím, čo najkvalitnejší tovar. Kontrolujem veľkosť, súmernosť, funkčnosť a podobne. Ak by sa však predsa len nejaká nezrovnalosť vyskytla a niečo by som prehliadla, neváhajte ma kontaktovať. Aj ja som len človek omylný, určite to vyriešime k vašej spokojnosti.

Garancia najnižššej ceny – na materiál z chirurgickej a nerezovej ocele tu na sashe.
Rada by som vám ponúkla komponenty z chirurgickej ocele v čo najširšom sortimente a zároveň s čo najnižšou cenou. Chcela by som preto vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí u mňa pravidelne nakupujú a chcú si objednať odo mňa komponenty z chirurgickej ocele, ale niekde inde tu na sashe nájdu ten istý komponent v nižšej cene alebo vo výhodnejšom balení, aby nemuseli platiť poštovné aj u mňa aj u niekoho iného a aby teda proste mohli zrealizovať obchod za najvýhodnejšiu cenu na jednom mieste – teda u mňa . Samozrejme to platí aj pre nových zákazníkov.
Garanciu najnižšej ceny je možné si uplatniť pred objednaním a hlavne pred mojim potvrdením objednávky. Po mojom potvrdení objednávky už neviem s cenami v objednávke hýbať a meniť ich. Objednávka sa dá potom už len stornovať.
Garancia najnižšej ceny bude fungovať tak, že ak niekde tu na sashe nájdete nižšiu cenu daného komponentu, alebo výhodnejšie balenie, ktoré nemám v ponuke, stačí ma kontaktovať sashe poštou pred objednaním tovaru a ja vám, ak to bude možné, cenu daného komponentu upravím, prípadne nahodím sem výhodnejšie balenie. Znížená cena samozrejme zostane aj pre ostatných zákazníkov. Vyhradzujem si však právo zníženie ceny zamietnuť v prípade, že by tento krok bol pre mňa finančne nevýhodný. To znamená ak nižšia cena komponentu je vyššia ako moja nákupná cena od môjho dodávateľa.
Verím, že sa mi týmto krokom podarí, udržiavať moje ceny komponentov z chirurgickej a nerezovej ocele pre vás zaujímavé a čo najnižšie.

Vernostný program
Takto sa môj obchodík chce starať o svojich verných zákazníkov a chce sa im nejako odvďačiť za ich nákupy. Celý program bude prebiehať vo forme zliav z nákupov.
Zľavy sa budú odvíjať od celkovej výšky nákupov daného zákazníka v mojom obchodíku. Započítavajú sa samozrejme aj nákupy minulé čiže nielen tohtoročné. Keďže však systém sashe neumožňuje automatické spočítavanie celkovej výšky objednávok, zľava nebude celkom automatická a je potrebné, aby si ju každý zákazník sledoval a strážil a v prípade nároku na zľavu mi to oznámil sashe poštou pred objednaním tovaru. Sledovať sumy nákupov budem samozrejme aj ja, ale vyhradzujem si právo nevšimnúť si vzniknutie nároku na zľavu. Predsa som len človek a nie automatický stroj a môžem, ak bude veľa objednávok, nárok na zľavu proste prehliadnuť. Ak budete mať pocit, že vám vznikol nárok na zľavu, kľudne vám sumu objednávok prepočítam, len ma treba o tom upovedomiť, vzhľadom na to, že sa celková suma nezobrazuje automaticky.
Zľavu nebude možné nárokovať spätne na už uskutočnené objednávky.
Vo vernostnom programe budú používané zľavy stále percentuálne ale aj jednorázové zľavy v percentách či v eurách.
Postupovať sa bude podľa nasledujúcej tabuľky /je možné, že bude v budúcnosti ešte upravovaná/:
Suma nákupov
- nad 100€ - jednorázová zľava 2€ na ďalšiu objednávku
- nad 250€ - jednorázová zľava 5% na ďalšiu objednávku
- nad 400€ - jednorázová zľava 5% na ďalšiu objednávku
- nad 600€ - 5% zľava na všetky ďalšie nákupy
- nad 750€ - jednorázová zľava 5€ na ďalšiu objednávku
- nad 1000€ - 10% zľava na všetky ďalšie nákupyPo dosiahnutí nároku na zľavu obdrží zákazník sashe poštou zľavový kód, ktorý použije buď jednorázovo pri ďalšej objednávke, alebo, ktorý bude používať pri svojich ďalších objednávkach. Použitie jednorázovej zľavy nie je viazané iba na ďalšiu objednávku. Príkladom je použitie jednorázovej percentuálnej zľavy. Zákazník po dosiahnutí zľavy chce objednať pár vecí, ale zdá sa mu to nevýhodné vzhľadom na to, že zvykne objednávať za vyššiu sumu a tým by bola zľava pre neho nevýhodná. Kľudne môže počkať so zľavovým kupónom na väčšiu objednávku. Platnosť jednorázových kupónov však bude obmedzená na 1 rok. Dovtedy je vhodné zľavu vyčerpať. Tiež nie je možné nárokovať si zľavu v inej forme – napr. vyplatením a nie je možné nárokovať si zľavu po prípadnom zániku môjho obchodíka.

 

Teším sa na vaše nákupy.

Jurka

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurka
jurka
15509 predaných ks, 1561 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

A som späť. Začala som tvoriť. Bližšie info v žurnáli. Moje živicové šperky s kúskom prírody nájdete v galérii pod menom JurkaArt, kde vás srdečne pozývam. Teším sa opäť na vás. :-)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »