Domov » Žurnál+ » Autor: Juraja Scheinerova

Žurnál+

Hurá... som späť.

Juraja S. » Nové výrobky / 2017-03-02 16:06:14 /  2 komentáre / 15 lajkov

Hurá... som späť. Začala som pomaly tvoriť a opäť zalievať kvietky do živice, aby som tento kúsoček prírody mohla znovu priniesť k vám. Moja pracovná odmlka síce bola krásna – veď predsa starať sa o malé bábätko je pre každú mamičku radosťou, ale priznávam, trošku mi to zalievanie živicou chýbalo.
Ale predsa, hoci nebolo času na lisovanie a zalievanie kvietkov, predsa som si len nejaký ten čas uchmatla a snažila sa zdokonaliť. Nešlo mi ani tak o zdokonalenie techniky, ale o „skrotenie živice“. Ako som ju „krotila“ vám prinesiem v nasledujúcom žurnáli, kde pridám, ak sa podarí aj pár fotiek z tvorenia. Žurnál bude uverejnený už v novej galérii JurkaArt.
Zatiaľ pripájam malú ochutnávku z mojich nových vecičiek v podobe príveskov, náušničiek, náramkov a prsteňov.
Keďže som v tejto galérii Jurka začala predávať materiál na tvorbu z chirurgickej ocele, pozývam vás teda do mojej novej galérie JurkaArt. Prajem príjemné prezeranie a teším sa z vašej návštevy.

Jurka

Komentáre

d-u-1511946451 pekne su tie gulicky!

2017-03-03 14:36:44

ODMARUSKY Pekný článok a gratulujem k bábätku

2021-01-28 12:48:24

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurka
jurka
15319 predaných ks, 1544 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

A som späť. Začala som tvoriť. Bližšie info v žurnáli. Moje živicové šperky s kúskom prírody nájdete v galérii pod menom JurkaArt, kde vás srdečne pozývam. Teším sa opäť na vás. :-)

Moje kategórie

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »