Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

Vyrobte si svetelnú stenu do Vašej pracovne

Marcel J. » Fotopostupy a Návody / 2022-01-06 12:39:23 /  2 komentáre / 9 lajkov

Minulý rok sme sa rozhodli, že sa našim koníčkom budeme naplno venovať a preto si už nejaký čas zariaďujeme výrobu a kanceláriu. Keďže som zástancom prenášania nábytku (je to môj koníček vo voľnom čase), robím to dosť často.

Marcel sa už dlhšie pohrával s myšlienkou vyrobiť mi do kancelárie stenu so svetelnou reklamou. Nemala som šajnu, ako si to predstavuje a nakoľko zrealizovanie jeho nápadov trvá rok až tri, ani som tomu nejak nevenovala pozornosť. A zrazu bum, cez sviatky mal čas a pustil sa do toho a ja som z výsledku od radosti sťahovala.. opäť..


Príprava steny na maľovanie

Najprv sme si vymerali stenu (180 cm z celkovej šírky 3 m). Zamaskovali sme strop, spodnú lištu a okraje.

Maľovanie

Keďže celú firmu máme vo farbe bielej, chceli sme vytvoriť kontrast a vybrali sme sivú grafitovú farbu. Farbu sme naniesli v 2 vrstvách.

Drevený obklad

Pred ukladaním dreveného obkladu sme si museli rozmyslieť, kde umiestnime svetelné 3D logo a následne sme si určili drevené rozostupy. Ten bol cca 10,4 cm. Drevo sme na stenu prichytávali pomocou lepidla Mamut.

Svetelné 3D logo

Z PVC sme si pomocou lasera vyrezali obdĺžnik, na ktorom sme uchytili LED pásik a napájací zdroj. My sme si pomohli v tomto prípade aj fasádnou páskou.

Na vrchnú časť 3D loga sme použili vyrezané časti z alucobondu vo farbe antracit, ktorý je podlepený červeným a bielym plexisklom. A výsledok je takýto.

No a keď som toto zbadala, hneď som tam musela presunúť gauč so stolíkom, potom mi už nesedeli pracovné stoly a už to šlo. Tri hodiny sťahovania a upravovania.. 

Ak sa Vám tento návrh páči, budeme sa tešiť každému liku a ak sa rozhodnete si vyrobiť takúto stenu a nebude mať napríklad kde si vyrezať logo, určite nám píšte, radi Vám pomôžeme.

S láskou

Gabika a Marcel (spolutovrcovia MinJuras)

Komentáre

Krizikovo Waw, perfektne je to, naozaj to vyzerá špičkovo.... Jednoduché, ale veľmi efektné, moderné, štýlové. Super šikovní ľudkovia ste

2022-01-06 20:32:101x

jurashko Chcel by som podotknúť, že od mojej myšlienky až po realizáciu neprešiel ani rok !! Možno max 7 mesiacov.

Prosím o úpravu , ďakujem :D .... Marcel

2022-01-07 12:49:201x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurashko
jurashko
4719 predaných ks, 1758 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

☻ KREATÍVNE čísla na domčeky
☻ vymýšlame, tvoríme, vyrábame S RADOSŤOU
☻ NAJVÄČŠÍ výber na Slovensku
☻ naše čísla ZDOBIA už viac ako 7 500 domčekov

Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní, prosím o trpezlivosť odpisovaní na emaily, práce máme veľa, ale snažíme sa aj odpisovať v čo najkratšom čase :)


Pôvodné meno MinJuras

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »