Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

TOP 5: Najpredávanejšie čísla na dom z dielne Jurashko

Marcel J. » Rady a info / 2023-07-17 19:14:00 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Neviete si vybrať číslo na dom z našej širokej ponuky? Ponúkame Vám rebríček TOP 5 najpredávanejších čísel na dom za posledných 6 rokov, ktorý Vám možno pomôže vo výbere.

  • Číslo na dom SHAPE ako naša 1-tkaAko najpredávanejšia tabuľka je jednoznačne číslo na dom z našej dielne s názvom Shape. Svojim moderným dizajnom si získala u Vás prvé miesto už štvrtý rok. Táto tabuľka vyrábaná z dibondu je kvalitne navrhnutá tak, aby sa hodila na moderné domčeky, či ploty pri schránke. Číslo na dom je dostupné v 9 farbách, takže si môžete tabuľku dopasovať k Vašim doplnkom.Svoj dizajn určite dokonale predvedie, keď ju namontujete na distančné skrutky. 


 

  • Domček na Váš domček ako druhá najčastejšia voľba

Ak sa rozhodujete medzi kreatívnymi číslami na dom, určite si pozrite našu ponuku čísel na dom v tvare domčeku. Sú to veľmi jemné prevedenia kreatívneho typu a nádherne sedia na fasáde domčeku. 

Číslice robíme vo výške 12 - 15 cm, podľa toho, aké dlhé máte číslo domu a tento rozmer sa nám aj z praktického hľadiska najviac osvedčil. Najviac predávané sú domček v antracitovom a čiernom prevedení a hodia sa nielen na klasický domček, či bungalov, ale aj na chalupy, ktoré svoje číslo domu tiež potrebujú. A ak si prosíte aj názov ulice, nie je problém, máme v ponuke aj túto variantu.

  • Popisné číslo Za rohom ako tretie najpredávanejšieLen minnulý rok zaradené do ponuky a hneď sa stalo jedným z najobľúbenejším. Dlho sme tejto tabuľke vyberali optimálne rozmery, aby dobre ukázala na Vašom domčeku a veríme, že výsledkom ste spokojný. Klasické číslo na dom Za rohom nájdete tu.

"Klasika" s Vašim číslom na dom si po čase našla svojich súrodencov. Inšpiráciou nám bola určite požiadavka, ktorú sme pre veľký záujem zaradili do ponuky a je ním Za rohom s Google znakom a názvom ulice a Za rohom s ulicou po dĺžke.

  • Klasika v podobe Tabuľky Modern ovládla 4 miesto

Táto tabuľka vyzerá možno až veľmi obyčajne, ale opak je pravdou. Tabuľka Modern je vyrobená z dvoch vrstiev kvalitného dibondu, kde farbu oboch vrstiev si vyberáte Vy zo širokej ponuky, preto si ju pekne prispôsobíte k Vašim dekoráciam v exteriéri. Ak si želáte do tabuľky doplniť aj názov ulice, alebo názov Vašej rodiny, určite si pozrite aj naše popisné číslo Jasná, ktorá má na tieto špecifiká priestor.

  • Originál názov - originálne číslo na dom


Individuálne požiadavky milujeme a Vy zase originálne tabuľky na Vašom dome. Najčastejšie žiadaný grafický návrh je určite na Slnečnú ulicu, vyrábali sme Jahodovú ulicu, Višňovú ulicu, Slnečnicovú ulicu, Smrekovu ulicu, Brigádnicku ulicu...


Ak máte zaujímavý názov ulice, veľmi radi vypracujeme aj Vám grafický návrh, stačí nám napísať do správy, vyžiadať si cenovú ponuku a grafický návrh a my Vám ho radi vypracujeme do 3 pracovných dní.

Našli ste si v tejto top 5 svoje číslo na dom? 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurashko
jurashko
4680 predaných ks, 1753 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

☻ KREATÍVNE čísla na domčeky
☻ vymýšlame, tvoríme, vyrábame S RADOSŤOU
☻ NAJVÄČŠÍ výber na Slovensku
☻ naše čísla ZDOBIA už viac ako 7 500 domčekov

Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní, prosím o trpezlivosť odpisovaní na emaily, práce máme veľa, ale snažíme sa aj odpisovať v čo najkratšom čase :)


Pôvodné meno MinJuras

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Číslo na dom: Číslo Modern - 13798240_Číslo na dom: Číslo Modern by jurashko
 Páči sa 60 ľudom
32 €
 - Číslo na dom: Domček - 13850908_Číslo na dom: Domček by jurashko
 Páči sa 50 ľudom
24 €
 - Číslo na dom: Za rohom - 14267246_Číslo na dom: Za rohom by jurashko
 Páči sa 46 ľudom
47 €
 - Číslo na dom: Slnečná ulica - 14736888_Číslo na dom: Slnečná ulica by jurashko
 Páči sa 38 ľudom
49 €
 - Číslo na dom: Za rohom Google s adresou - 15399810_Číslo na dom: Za rohom Google s adresou by jurashko
 Páči sa 37 ľudom
69 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »